במעמד ראש הממשלה, בנימין נתניהו, שגריר ארה״ב בישראל, דיויד פרידמן, ראש עיריית ירושלים, משה ליאון, ובהשתתפות חברי כנסת, שגרירים, מנהיגי דת ונציגי כ-150 ערוצי תקשורת ואתרי אינטרנט מהמובילים בעולם, חנך מוזיאון ידידי ישראל בירושלים את מרכז התקשורת לחיזוק יחסי ישראל עם העולם ומאבק בארגוני ה-BDS. האירוע אף הועבר בשידור חי לקהל התומכים של ידידי המוזיאון, המונה כ-67 מיליון עוקבים בכל רחבי העולם.

באירוע, השיק מייסד המוזיאון, ד״ר מייק אוונס, מרכז תקשורת בינלאומי, שבנה המוזיאון בהשקעה של כ-100 מיליון שקלים. מטרת מרכז התקשורת היא להגביר את המאמץ והסיוע שהמוזיאון מעניק למדינת ישראל להגברת התמיכה בה ולמאבק בארגוני ה-BDS ברחבי העולם. לצורך כך הרחיב המוזיאון את פעילותו והכפיל את שטח פעילותו במרכז ירושלים. 

 

במהלך הטקס אמר ראש הממשלה, בנימין נתניהו כי: "הציונות היהודיות לא היתה מתאפשרת בלי הציונות הנוצרית. יש ביניהן מערכת יחסית שהחלה כבר במאה ה-19, והיא נצחית. יש לנו מטרה משותפת, והיא להגן על על מדינת ישראל, ארץ ישראל והעם היהודי, ואני שמי שיש לנו שותפים כאלה."

מייסד המוזיאון, ד״ר מייק אוונס אמר כי הוא גאה בכך שהמוזיאון מרחיב כל העת את פעילותו, מפיץ את המסרים של ידידי בכל רחבי העולם ומסייע למדינת ישראל במלחמה האינסופית באנטישמיות ברחבי העולם וביוזמות החרם הבלתי נפסקות עליה. ״בתוך חמש שנים הכפלנו אירחנו במוזיאון כחצי מיליון מבקרים, שראו וחוו שניתן גם לקיים יחסים של ידידות ואחווה בין הדתות. יצרנו את קהילת המוזיאון וכיום יש לנו 67 מיליון תומכים בכל רחבי העולם, אשר יכולים להפיץ את מסרי ידידי ישראל״, אמר אוונס. ״עתה אנו מכפילים את פעילותנו ונכשיר עוד כ-100,000 תומכים שיהפכו לשגרירי ישראל בכל העולם. אין לי ספק שהבשורה תמשיך לצמוח ולעבור בכל רחבי בעולם, ותסייע במיגור תופעות כמו אנטישמיות ו-BDS״, הוסיף. "

המזוזה במכון התקשורת החדש הודבקה ע"י ראש הממשלה בנימין נתניהו וראש עיריית ירושלים מר משה לאון. 

תגובות

להשאיר תגובה