הכנת קמח, בצק ואפיית פיתות בטאבון * רכיבה על גמל *טקס שבועות קיבוצי מסורתי* תהלוכת ביכורי רמת רחל * פינת צילום קיבוצית על טרקטור וערימות חציר * מכירת דבש דובדבנים וליקרים מיטב התוצרת החקלאית של רמת רחל * מופע חבורת זמר ומחול *  פעילות מעגל מתופפים * ועוד ועוד..

יום ראשון 9.6.19 בשעה 10:00

מתחם האירועים של רמת רחל

הילדים שוב מול המסך? קבלו המלצה לבילוי משפחתי שווה בשבועות שאין סיכוי שיגידו לכם לא. תיירות רמת רחל (10 דקות ממרכז ירושלים) שבקיבוץ רמת רחל מזמינה אתכם להגיע עם כל המשפחה לחגיגת שבועות כמיטב המסורת הקיבוצית בהפנינג חגיגי.

בהפנינג – טכס ביכורים קיבוצי מסורתי, חבורת זמר ומחול בלבוש לבן חגיגי, שירים וריקודים, סיור מודרך בשבילי הקיבוץ, תהלוכת ביכורים כולל תינוקות חדשים שנולדו השנה, רכיבה על גמל, שירים וריקודים, תלמדו להכין קמח ממנו בצק לפיתות וישר לטאבון, תוכלו להנות מדוכני יצירה ואיפור , פעילות מעגל מתופפים ודוכני מכירה ייחודיים בהם תוצג התוצרת החקלאית של הקיבוץ כמו דבש, דובדבנים ומיני ליקרים, להצטלם עם הילדים על הטרקטור ובין ערימות החציר, לעצור להתרגעות קלה על הדשא לספוג אוירה פסטורלית ולהנות מטבע ייחודי בתוך העיר ועוד.

עלות: לילד מגיל שנתיים 40 ₪ / מבוגר 30 ₪

שימו לב: טקס הביכורים ייערך בשעה 11:30 / כניסה למתחם תתאפשר עד השעה 11:30 בלבד / שעות פעילות המתחם עד 14:00

מכירת כרטיסים מראש באתר  https://www.ramatrachel.co.il

מלון רמת רחל

חבילות לינה אטרקטיביות לשבועות ניתן למצוא במלון רמת רחל הכוללות מגוון פעילויות ואטרקציות כמו השתתפות בהפנינג השבועות, ארוחת חג חגיגית חלבית ועוד…. לפרטים נוספים:  http://ramatrachel.co.il/deals/

 

תגובות

להשאיר תגובה