ביקור ראש עיריית ירושלים – משה ליאון במרכז עדי ירושלים

ראש עיריית ירושלים, מר משה ליאון, הדליק נרות חנוכה במרכז 'עדי ירושלים', מרכז חינוכי טיפולי ושיקומי לילדים ומבוגרים עם מוגבלות שכלית התפתחותית.את הביקור ליוו שלומית גרייבסקי מנכ"ל עדי ירושלים, ארהלה וינגרטן  חבר הנהלת עמותת עדי ויו"ר דרכי מרים. ומשה סוויל סמנכ"ל רגולציה.

במסגרת הביקור הגיע ראש העיר לפגוש את החניכים והצוות.ראש העיר קיבל סקירה על הפרויקטים הבולטים במרכז, והתוודע לשיטות הלימוד הייחודיות במקום בעזרת תקשורת נגישה ואביזרים מותאמים.
מר ליאון פגש במרכז גם את הצוות והמתנדבים שעושים ימים כלילות לטיפול מיטבי עבור החניכים ושמע על החיבור המיוחד שנוצר ביניהם ועל התרומה ההדדית.
כמו כן העניק ראש העיר את אות הוקרה למאבטח מצטיין של עיריית ירושלים שניתן למר ראובן ויזמן, השומר המיתולוגי של עדי ירושלים.

בסיום הביקור התקיימה הדלקת נרות חגיגית, ראש העיר הדליק נר שישי של חנוכה, בליווי שירי החג המסורתיים. וטל אחד מחניכי עדי הדליק חנוכייה מתגים מותאמת.

ראש העיר בירך בהתרגשות את הילדים והצוות וציין את העובדה שהם מהווים אור גדול לחברה כולה.

ראש עיריית ירושלים, משה ליאון:
"אני מודה לכם על הזכות להיות כאן הערב, נר שישי של חנוכה, ולהדליק יחד אתכם חנוכייה ולשמח את הילדים הנפלאים. אני רוצה להודות לצוות היקר על עבודות הקודש שנעשית כאן לילות כימים. חג חנוכה שמח לכולם".

מנכ"ל מרכז עדי ירושלים, שלומית גריינבסקי:
"שמחנו מאוד לארח את ראש עיריית ירושלים, מר משה ליאון במרכז עדי ירושלים להדלקת נר חנוכה משותפת עם חניכי וצוות המקום.
מרכז עדי ירושלים הינו מרכז ותיק ומוכר בעיר הבירה – נותן מענה שיקומי, חינוכי וטיפולי לעשרות ילדים ובוגרים עם מוגבלות ומצבים רפואיים נלווים. בתקופת הקורונה ההתמודדות כפולה. מעורבותו של מר משה ליאון לאורך כל הדרך מחזקת את ידינו ומעניקה כוחות לצוות, לחניכי המקום ולבני משפחותיהם".

תגובות

להשאיר תגובה