פסטיבל היין מגיע הערב לראשונה למתחם "התחנה הראשונה". 20 יקבים מכל הארץ ישתתפו בפסטיבל, דוכני גבינות מהארץ והעולם, הופעהשל להקת "פריצת דיסק", אה, ויש גם פיצה. 

אם אתם אנשי יין (או חסרי ברירה כמוני, שנאלצת להיגמל מבירה בשבוע של פסח) אתם מוזמנים הערב (יום ג') ומחר בערב למתחם "התחנה הראשונה" בירושלים. מעל 20 יקבים יגיעו  למתחם הבילוי המהנה, השוכן על תשתיות הרכבת הישנה בירושלים. הם יציגו לקהל הרחב כ-70 סוגי יינות בוטיק שונים לצד דוכני גבינות בוטיק ייחודיות זוכות אליפויות עולם. כל כוס טעימות עולה 65 ש"ח, הגבינות מתומחרות בנפרד.

בין היקבים המשתתפים בפסטיבל: גבעות, גוש עציון, היוצר, יזרעאל, לה סיטאדל, נטופה, צור סוכנויות, רמת נגב, תבור, חברון, כישור, יפו, בית אל, הגולן, פסיפלורה ועוד.

ואם זה לא מספיק, אז רמי כהן, הבעלים של "פיורי"- המסעדה האיטלקית במתחם- החליט לסגור את המסעדה לשבוע של פסח ולפתוח בסמוך אליה "אוטו-פיצה" כשרה לפסח (וטעימה מאוד).

תוך שתיית היין המרובה תוכלו להנות ממופע של להיטים מכל הזמנים, עליו אחראית להקת "פריצת דיסק" הירושלמית ובמקביל DJ'S מקומיים שיעבירו לכם את הזמן.

"כמרכז תרבות וקולינריה מרכזי בירושלים אנחנו שמחים לארח את פסטיבל יין salute 2019," אומר יוסף קנדיאטי, מנהל התחנה הראשונה, "פסטיבל מאד ססגוני ועשיר בתוכן. יין טוב, אוכל טוב, מוסיקה טובה. מה עוד צריך?".

פסטיבל היין salute | "התחנה הראשונה" | 18:00-23:00 
 23-24/4 חול המועד פסח| לפרטים ורכישת כרטיסים:  http://bit.ly/2I6iSLl 

תגובות

להשאיר תגובה