מרגול באופרה

מרגלית (מרגול) צנעני, התארחה בסופ"ש במלון דן בוטיק בירושלים. איך היא הגיבה כשגילתה  להפתעתה לגלות שבמלון חוגגים סופ"ש של אופרה, סגנון מוזיקה שהוא כנראה לא בדיוק כוס הערק שלה? מה היא הזמינה שהזכיר כל כך את החיקוי הבלתי נשכח שלה מארץ נהדרת? השחקן ששון גבאי שגם התארח במקום דווקא ניצל את האווירה האופראית והאירופאית לדייט רומנטי עם אשתו

ביום שישי האחרון מרגלית (מרגול) צנעני יקירתנו עלתה לירושלים והתארחה בארוחת ערב שישי חגיגית במלון דן בוטיק בעיר.

מרגול הופתעה כששמעה שבמלון חוגגים סופ"ש מיוחד של אופרה ישראלית והמדור מתעניין לדעת אם אופרה זו כוס התה או הערק של מרגול, אבל הוא לא ישאל. על אף זאת רוב האורחים, שאולי לא ממש שומעים את מרגול בדרך לעבודה, שמחו לראותה ואף זיהו אותה וחלק אף הזכירו לה שהיא הופיעה בימי כיף אצלם בעבודה ושהיא עשתה שמח והרימה את הקהל.

לאחר שהתרגשה מאורחי המלון מרגול התפנתה לאוכל כשבחרה להפתיע ולאכול מרק עוף עם קרעפלך וגפילטע פיש עם חזרת. יש יותר פולני מזה? לבסוף ביקשה קפה שחור וביקשה שיהיה רותח…איך לא? ולנו יש הבזקים מהמערכון ההוא בארץ נהדרת…

ובמלון היו עוד כמה אורחים מעניינים, שאופרה דווקא עושה להם את זה. הנה עוד משהו שלא ידעתם על ששון גבאי. מסתבר שהשחקן הותיק והמוכשר הינו חובב מושבע של אופרה, לכן הוא הזמין לו ולרעייתו זוג כרטיסים למופע האופרה 'ריגולטו 'שהתקיים בראשון בערב בבריכת הסולטן בירושלים.

גבאי, גבר מפנק ונדיב כהרגלו,  'סגר' לו ולאישה ארוחת ערב במלון דן בוטיק בעיר לפני המופע כשהתכנון היה להגיע, לאכול, להשאיר את הרכב במלון וללכת ברגל להופעה במתחם בריכת הסולטן הסמוך למלון.

אך מכיוון שהיו פקקים קשים לירושלים גבאי הגיע למלון ממש לפני המופע, אכל ארוחת ערב זריזה והזמין מונית שתקח אותם למופע כדי שחלילה לא יאחרו. בכל זאת, לא כל יום הולכים לאופרה.

תגובות

להשאיר תגובה