מה קורה כשמכנסים במקום אחד את מיקי קם, אוהד חיטמן, ניר ברקת ועוזי וכסלר

אמש נערכה הפרמיירה הירושלמית של המחזמר הישראלי המקורי – "בילי שוורץ" של תיאטרון חיפה, ולמרות הכל ועל אף המתיחות הביטחונית בבירה, האולם היה מלא בקהל ובאורחים מכובדים בשתי ההצגות שנערכו ברצף

לצד שחקני ויוצרי ההצגה, טלי אורן, מיקי קם, אמיר הלל ,נילי צרויה, אוהד חיטמן ונוספים, הגיעו להצגה ולקבלת הפנים ראש עירית ירושלים, ניר ברקת שאמר:" ההצגה הזאת הייתה בזמן הנכון ובמקום הנכון. בילי שוורץ נבחרה מבין כל ההפקות שבארץ בסמוך להשקת ההיכל החדש של תאטרון ירושלים. עם כל המצב ההצגה חייבת להמשך – אם לא נמשיך זו כניעה לטרור. אני שמח מאוד שתאטרון חיפה משקיע ומסייע לתרבות הירושלמית", השחקנית גילת אנקורי, השחקנית ציפי שביט, הזמר אביהו מדינה חבר מועצת תרבות ואמנות שהסתחבק עם מיקי קם מאחורי הקלעים, הסופר ינץ לוי.

unnamed (1)

עוד הגיעו מהמגזר העסקי היזם עוזי וכסלר, בעלה של השופטת דניאלה וכסלר, שגם הציגה ציורים שלה בתערוכה בלובי של התאטרון, היהלומן ואיש הנדל"ן מוטי כוזהינוף ואשתו רינת, מנכ"לית מגדלי בראשית.

מנכ"לית התיאטרון – ניצה בן צבי, מנהלת השיווק – מיכל הללי והמנהל האומנותי – משה נאור, התרגשו מהמעמד והבחירה במחזמר "בילי שוורץ" להשקת ההיכל החדש של תאטרון ירושלים.

unnamed (2)

קרדיט צילום: רפי דלויה

תגובות

להשאיר תגובה