הופעה מוזיקלית מרגשת של אבי ישי במסגרת אירועי "פברואר יוצא מן הכלל" של החברה למתנ"סים לקידום השתלבות אנשים עם מוגבלות בקהילה

לאחר תקופת שיקום ארוכה אבי ישי חוזר לבמה במופע סוחף ומרגש. אבי בן 53, תושב ירושלים, התגלה בצעירותו כמוזיקאי מחונן ואכן היה פעיל בהרכבים מוזיקליים בארץ ובעולם ואף יצא בשליחות משרד החוץ כנגן כלי הקשה ללוות מוזיקאים ישראלים מסביב לעולם. בשיא הקריירה שלו בגיל 31, נתגלה כי יש גידול בראשו ובעקבות הניתוח איבד את יכולתו הפיזית לנגן על תופים וכלי הקשה אך הוא לא ויתר על המוזיקה… אבי עבר תהליך לימוד ארוך כיצד לנגן ולייצר בכלי הקשה אלקטרוניים, היכולות המוזיקליות והתעצומות הנפשיות משתלבות יחדיו ומייצרות מופע מוזיקלי מיוחד ועוצמתי.

במסגרת אירועי "פברואר יוצא מן הכלל" של החברה למתנ"סים לקידום השתלבות אנשים עם מוגבלות בקהילה, יופיע אבי ביום חמישי 20.2.20 בשעה 13:00 בבית יהודית, עם חברי הלהקה: ניצן פרי – גיטרה בס, יצחק אטיאס -כלי הקשה, תמר אטיאס – חליל צד מרדכי כהן – קלידים ויהודה כץ – הגיטרה. המופע בבימוי רחל קשת.

במהלך המופע משתף אבי בהתמודדות עם הקשיים השונים שלו, ומלבד חוויה מוזיקלית מיוחדת, באי המופע ילמדו מסר חשוב מאוד על פרופורציות, על הכרת הטוב ועל הנחישות לא לוותר למרות הכל.

עלות הכרטיס במכירה מוקדמת 10 ₪, ביום האירוע 20 ₪, לפרטים נוספים ורכישת כרטיסים: 02-5664144 שלוחה 0. בית יהודית: כתובת רחוב עמק רפאים 12 ירושלים

תגובות

להשאיר תגובה