כנסית השכל הגיעו בשבוע שעבר, בפעם השנייה, למערת צדקיהו ועשו את מה שהם יודעים לעשות הכי טוב: קסמים! לצד השירים הישנים והטובים, הציגה הלהקה רפרטואר חדש מעולה לא פחות והוכיחה שהיא כאן כדי להישאר. 

כנסית השכל היא מהוותיקות שבלהקות הרוק בישראל. הישר משדרות מגיחים חברים הלהקה לכל אזור בארץ ומוכיחים שהם עדיין הטובים בשוק. עם רפרטואר שירים חדש, שפתח את המופע, הצליחה "כנסית השכל" לעורר את הקהל ולגרום לו להתרגש ולהתלהב. יש לציין שאני מאוד אוהבת את המערה, הסאונד בה ייחודי וממש טוב והאינטימיות שהיא מייצרת מוסיפה לאווירה הקסומה בבמה וגם אצל הקהל (קהל "שבוי" יש לציין, כיוון שבמערה אין קליטת סלולרי, כך שאתה בא להתחייב ולהנות מהמופע ב100 אחוזים).

אחד הדברים שהכי הפתיעו אותי היה טווח הגילאים הרחב של הקהל שהגיע. לרגע חשבתי שרק ילדי שנות ה90 עוד יכולים להנות ממוסיקת רוק טובה, אבל גם בני נוער למכביר הגיעו ואפילו לא איכזבו, קמו ורקדו בטירוף בצידי השורות. כנראה שעוד יש תקווה גם לדור הנוכחי מבחינה מוסיקלית (הערת אגב סובייקטיבית שלי על טיב המוסיקה בימינו וצער על אובדן הרוק המעולה של שנות ה90).

למרות שהתחילו בשירים יחסית חדשים, כנסיית השכל לא וויתרו על הלהיטים המעולים כמו "למאיה יש אקדח"; "איך זה מרגיש"; "תנו לי לשתות" ועוד. החבר'ה עלו לבמה לשעה וחצי (קצת יותר) שבה הם שברו לנו את הלב ואיחו אותו בנשימה אחת. אין ספק שנשארנו עם טעם לעוד. מחכה למופע הבא.

 

תגובות

להשאיר תגובה