לאור הביקוש הרב לסיורי סליחות בשעות הלילה בתקופה מיוחדת זאת של השנה הורחבו מספר הסיורים, שמובילה הקרן למורשת הכותל המערבי.

השנה צפויים להתקיים מאות סיורי סליחות מגוונים אליהם ניתן להירשם כקבוצות או כיחידים החל מראש חודש אלול ועד ערב יום הכיפורים.

בקרן למורשת הכותל המערבי ציינו, כי מדי שנה בתקופת הסליחות, שהינם ימים בעלי משמעות רבה לעם היהודי, מגיעים לסיורי סליחות ולאמירת סליחות ברחבת הכותל המערבי עשרות אלפי אנשים. אנו ממשיכים לפעול במטרה ליצור סיורים ייחודים ומגוונים, שיאפשרו לכל אחד ואחת לקחת חלק בסיור ההולם את העדפותיו. השנה המשכנו להגדיל את מספר הסיורים על מנת לתת מענה לביקוש הגדול. לאור כך ממליצים בקרן למורשת הכותל המערבי לקהל המבקרים להקדים את הזמנת הסיורים, ככל הניתן.

מגוון סיורי סליחות ובהם (פירוט מלא בתחתית ההודעה):

 סיור סליחות מוסיקלי– סיור סליחות בסמטאות העיר העתיקה לצלילי פיוטי הסליחות;

סליחות בעתיקות; סיור סליחות חווייתי ברחבת הכותל ובאתרי החפירות העכשוויים;

סיורי פיוטים– סיור סליחות בעקבות הפיוטים בעיר העתיקה ובכותל

בעקבות הקבלה: סיור סליחות בעקבות תורת הקבלה בעיר העתיקה.

לפני מן החומה: סיור סליחות בעקבות סיפורי ש”י עגנון ברחובות הרובע היהודי.

מעמד הסליחות המרכזי יתקיים ביום חמישי ח’ בתשרי (28.9.17 (, בשעה 12:15 בלילה במעמד הרבנים הראשיים לישראל ורב הכותל המערבי והמקומות הקדושים

בקרן למורשת הכותל המערבי ציינו, כי הזמן הטוב לקיומם של סיורי הסליחות הוא בשעות הערב המאוחרות, כך שבתום הסיור יוכלו המבקרים להצטרף לחוויה הגדולה של אמירת הסליחות ברחבת הכותל המערבי, המתקיימת לאחר חצות בכל לילה לקרן למורשת הכותל המערבי יש הסכמים עם מועדוני הלקוחות הגדולים במשק- מומלץ לבדוק מול המועדונים לגבי מבצעים מיוחדים למצטרפים לסיורי הסליחות.

לפרטים נוספים ולהרשמה לסיורי הסליחות: wwww.thekotel.org או 5958*

 

מומלץ להמשיך להתעדכן באתר האינטרנט של הקרן למורשת הכותל המערבי על הוספת סיורי סליחות נוספים

תגובות

comments