בין אלפי משתתפי מרתון ירושלים, נצפו גם יוצאות הישרדות,  כוהנת הכושר והתזונה אירה דולפין וגורו האסתטיקה והטיפוח נעמה קסרי, שהתייצבו ללוות את ילדי "עמותת עדי" בהתנדבות

ההחל משעות הבוקר המוקדמות, הוזנקו למעלה מ-20 אלף המשתתפים במרתון ירושלים שמתקיים זה כבר עשור. המירוץ המסורתי חזר לאחר הפסקה ארוכה עקב ביטולו בשנה שעברה בעקבות התפרצות נגיף הקורונה, מסלולי הריצה במקצים השונים עברו בקרבת אתרים היסטוריים ומרתקים בבירה והרצים זכו להנות מנופים מרהיבים.

מי שלקחו חלק גם כן באירוע המרגש היו דיירי וצוות המרכז השיקומי "עדי ירושלים",  המטפל  בילדים ומבוגרים עם מוגבלות שכלית התפתחותית ומצבים רפואיים נלווים, אשר לוו על ידי  אושיית הכושר, אירה דולפין וגורו האסתטיקה והטיפוח נעמה קסרי.

כאשר שמעו השתיים על השתתפותם של דיירי ומטופלי המרכז במרוץ, נרתמו מיד להצטרף ולרוץ יחד איתם את מקצה הקהילות בו הם לקחו חלק,  ועלו עם שחר לבירה לשמח את הילדים. המפגש של השתיים עם דייר המרכז השיקומי והצוות העלה התרגשות בקרב כלל הנוכחים, הצוות של עדי הודה לקסרי ודולפין על ההירתמות, שמצדן הביעו הערכה על פעילותם עבור האוכלוסייה המתמודדת עם מוגבלויות.

המרכז השיקומי "עדי ירושלים" מעניק מעטפת שיקומית וטיפולית מקיפה, הכוללת מגוון רחב של שירותים רפואיים וחינוכיים, כמו גם מגורים לאוכלוסייה עם מוגבלות שכלית התפתחותית קשה. המרכז הינו חלק מרשת מרכזי שיקום אותה מפעילה עמותת "עדי", והיא כוללת את הכפר השיקומי "עדי נגב נחלת ערן".

תגובות

להשאיר תגובה