המשחק הערב בטדי יהיה המשחק האחרון של גריזמן וגודין במדי אתלטיקו מדריד. כמעט כל הכרטיסים נמכרו. אתמול נחתו שחקני הקבוצה הספרדית. דניאל בנעים שאמון על הבאת הקבוצה לארץ: "גאים לארח בירושלים את אתלטיקו מדריד ולאפשר לתושבי ישראל ליהנות מתצוגת כדורגל יוצאת דופן". 

הערב צפוי להתקיים באצטדיון "טדי" בירושלים משחק ידידות מיוחד בין "אתלטיקו מדריד" מקבוצת הכדורגל הגדולות והנחשבות באירופה לבין בית"ר ירושלים. מכירת הכרטיסים החלה לפני ימים ספורים באתר "לאן" עם מכירה מוקדמת של 48 שעות למנויי בית"ר, כאשר עד לרגע זה נמכרו כמעט כל הכרטיסים. מאחורי הפקת המשחק עומדת "קבוצת קומטק" שאף הפיקה את היורבאסקט בישראל ב-2017, את אליפות אירופה בג'ודו והג'ירו ד'איטליה שהתקיימו בישראל בשנה שעברה, ואת הגרנד פרי תל אביב 2019 במסגרת סבב התחרויות של איגוד הג'ודו העולמי.

המשחק יהיה המשחק האחרון לעונת 2018-19 עבור "אתלטיקו", המדורגת כיום במקום השני בליגה הספרדית אחרי ברצלונה. מטרת המארגנים ובראשם מייסד ומנכ"ל "קבוצת קומטק" דניאל בנעים, היא להמשיך ולהביא לישראל אירועי שיא בינלאומיים מעולם הספורט ולהנגישם לכלל האוכלוסייה, במטרה לאפשר לישראלים מכל קצוות החברה ליהנות מתצוגות ספורט של בכירי הספורטאים והקבוצות בעולם.

הקבוצה שאחד מבעליה הוא עידן עופר תנחת בישראל היום בשעות אחר הצהריים והמשחק יתקיים ב"טדי" בשעה 19:00, בכדי לאפשר לקהל משפחות להגיע עם ילדים. השחקנים ובהם גם כוכבים בולטים דוגמת אנטואן גריזמן, אלברו מוראטה ודייגו גודין ישהו במלון הילטון בתל אביב, עם הגעתם ביום שני בערב התקיימה מסיבת עיתונאים במלון. במהלך השבוע האחרון אף ביקרה בארץ משלחת מקצועית מטעם המועדון שתיאמה את פרטי הביקור והמשחק הצפוי.

דניאל בנעים: "אנו שמחים שיש ביכולתנו לאפשר לאלפי ישראלים ליהנות מחוויית משחק מקצועית ברמה הגבוהה ביותר כאן בארץ. אתלטיקו היא אחת מהקבוצות המובילות כיום באירופה והיא בחרה בישראל לסיים את עונתה הנוכחית, וזו גאווה גדולה לארחם כאן. אני מזמין את כולם לבוא וליהנות מחוויית כדורגל יוצאת דופן."

תגובות

להשאיר תגובה