הרבה זמן חיכו בבית"ר נורדיה לרגע הזה. שנה וחצי לאחר הקמתה של קבוצת האוהדים שמאסו בגזענות ובאלימות ההולכת ומתפשטת ביציעי "טדי" והחליטו לייצר אלטרנטיבה שפויה משלהם, טיפסה נורדיה למקום הראשון בליגה ג'.

עם סיומו של הסיבוב הראשון פתחה הקבוצה פער של שתי נקודות מהדולקת אחריה – עירוני גדרה, ובמועדון לא מתכוונים לפספס הפעם את הצ'אנס לחגוג עלייה היסטורית לליגה ב'.

מאמן הקבוצה עמית ברבש מודה השבוע שהלחץ במועדון להשלים את משימת העלייה הוא גדול מאוד: "אמנם אנחנו הקבוצה הכי טובה בליגה, ואנחנו שתיים או שלוש דרגות מעל כל קבוצה מבחינת היכולת שלנו, אבל הלחץ הוא עצום כי בכל משחק אתה יודע שהפסד יכול לגרום לך לפספס את העלייה. אני חושב שאחרי ההפסד לגדרה שבו קילנו סטירת לחי, אנחנו מתפקדים טוב, ואני מקווה שנמשיך ככה".

מצד שני, ברבש, בצעד לא אופייני למאמני כדורגל, לא הסכים להנמיך ציפיות: "אנחנו לא מספרים סיפורים, המטרה הברורה שלנו היא אחת ויחידה – לעלות ליגה. ברור שהמשימה רחוקה מלהיות גמורה, ויש עוד סיבוב שלם לפנינו, אבל עכשיו הכל בידיים שלנו ונעשה הכל כדי לעמוד במטרה ולשמח את האוהדים שלנו".

בשבוע הבא ייערך משחק העונה של נורדיה, כאשר הקבוצה של ברבש תארח את השנייה בטבלה, עירוני גדרה, והמפגש צפוי להיערך ב"טדי", כיאה למשחק עונה.

ברבש: "ניצלנו מעידות של גדרה כדי לעלות למקום הראשון, ויש לנו כוונה להישאר שם עד הסוף. החבר'ה מבינים את חשיבות העניין, ואין אצלנו שום שאננות. יש עוד סיבוב שלם לפנינו ואסור לנו למעוד. כולם אצלנו מבינים שהליגה מתחילה עכשיו, ונעשה הכל כדי לעמוד במשימה".

מה עם חיזוק? חשבתם אולי לחזק את הקבוצה כדי לתת פוש אחרון בקרב על העלייה?

"אני מאלה שמאמינים במשפט – כל המוסיף גורע. אין לי כוונה לצרף שחקנים חדשים. יש לנו סגל טוב, ואני מאמין בשחקנים שלי. כולם כשירים, הפציעות מאחורינו ואנחנו מסתערים בכל הכוח על הסיבוב השני".

גם היו"ר איציק אלפסי מיישר קו עם המאמן שלו: "עברנו סיבוב ראשון לא פשוט. יש הרבה לחץ על הקבוצה ועל המועדון. לא קל להגיע לעונה כפייבוריטים, ולפחות עד עכשיו אנחנו עומדים בזה בכבוד. כמובן שאנחנו רק באמצע הדרך, והסיבוב השני הולך להיות לא פחות קשה, אם לא יותר קשה. המטרה היא כמובן לחגוג ולשמוח בסיום העונה, ולהרגיש את תחושת הסיפוק שעמדנו במשימה ועשינו כאן סוג של היסטוריה, ואני מאמין שכך אכן יהיה".

 

7 הערות

להשאיר תגובה