קיבוץ רמת רחל השלים בימים אלו את עבודות שדרוג מרכז הספורט והפיכתו לקאנטרי קלאב היחיד באזור ירושלים. הקאנטרי כולל מתחם בריכות חדשני וייחודי, שדרוג חדר הכושר, מתחם בריכות פנימי ובריכה חיצונית, מתקני ספורט, חדר טיפולים, בית קפה ושירותים נוספים.

 בשנים האחרונות החל הקיבוץ בתהליך שיפוץ חדר הכושר המשתרע על פני כ-800 מ”ר בסכום של כ-10 מיליון ₪ ובימים אלה הסתיים תהליך ההרחבה והשדרוג של מתחם הקאנטרי וקומת הבריכות בעלות נוספת של עוד 25 מיליון ש”ח והפיכתו לקאנטרי הגדול והחדשני ביותר בישראל.

 למתחם הבריכות נוספו 2 בריכות חדשות ומקורות בקירוי אקוסטי קבוע, האחת לפעוטות וילדים עם דמויות מהאגדות המשמשות כמתקני מים מותאמים לילדים והשנייה בריכת מסלולים חצי אולימפית שיהיו פעילות במהלך כל השנה. ב

נוסף ניבנו חדרי סטודיו וסדנאות, חמאם, סאונה חדשה, בית קפה חלבי, חנויות ספורט ונוחות ועוד בשטח כולל של כ-4,500 מ”ר, הבריכה המקורה שהיתה חלק ממרכז הספורט הקודם בשטח של 1,200 מ”ר הופכת בימים אלה לבריכה פתוחה, עם מתחם דשא ענקי, סככות ומקומות ישיבה, שכמובן תהיה הבריכה הראשית בעונת הקיץ.

המגלשה הארוכה ביותר בירושלים תפתח גם היא בעונת הקיץ.

 על העיצוב האדריכלי אחראי משרד גנות אדריכלים המתמחה בעיצוב בתי מלון ומבני ציבור. ענת גנות אדריכלית : “היה לנו חשוב להפוך את מרכז הספורט לבעל עיצוב ייחודי המשלב פונקציונליות מותאמת לקהל היעד מבלי להתעלם מנוף עוצר הנשימה שמסביב למרכז הצופה אל ירושלים. לאחר התייעצות עם מומחים, הקאנטרי החדש מאופיין במבנה תלת מימדי מיוחד, המעניק למבקרים גישה נוחה לכל אחד מהמתקנים ולכל אחת מהבריכות במקום תוך ניצול מקסימלי של תאורה טבעית בעזרת חלונות גדולים בין הקפיטריה לבריכה, הצבת מתקני בריכה חדישים ועוד. בלילה יואר הגג בתאורה מיוחדת על מנת הדגיש את הנראות שלו”.

 אילן בלולו, מנהל העסקים הראשי של רמת רחל “אני שמח ונרגש לפתיחתו של הקאנטרי המשודרג של רמת רחל לאחר תהליך עבודה אינטנסיבי והשקעה גרנדיוזית שתספק הנאה ופעילויות לכל המשפחה. אנו צופים לקאנטרי החדש הצלחה בלתי רגילה בירושלים ומחוצה לה. באי ומבקרי תיירות רמת רחל, מנויי הקאנטרי ואורחי המלון הצמוד לו יהנו מהמתקנים המדהימים והאטרקציות במתחם. ההשקעה של קבוץ רמת רחל בקאנטרי לא הסתיימה וצפויות הפתעות נוספות לקהל המבקרים והמנויים שלנו”. דני לובנשטיין, מנהל קאנטרי רמת רחל: “ההתרגשות לקראת הפתיחה גדולה. תהליך השדרוג וההרחבה שבוצע יהפוך אותו ללא ספק לקאנטרי הגדול והחדשני באזור ירושלים. כל פרט בתהליך השדרוג נעשה בחשיבה ותכנון לטובת קהל המנויים. אנו צופים כי קהל המנויים יגדל משמעותית, עם פתיחתו של המתחם החדש ומחכים לכל מי שמעונין להגיע כבר עכשיו להירשם וליהנות מהטבות הרישום המוקדם”

 להרשמה ופרטים נוספים: www.rclub.co.il  02-6702670

תגובות

comments