אמריקה בקטע ישראלי

לא סנופי דוג איננו כאן, אבל במקומו בא הראפר מתנאל, ירושלמי אמריקאי עם קבלות בתחום. הרעש העיקרי מעיר הבירה מגיע בהחלט מכיוונו, ברנזאי עם אישיות כובשת, שמבטיח להצליח סופיסטיקייטד

אם חובבי הזאנר חוגגים כל הזמן עם סנופי דוג (ראפר שובב), הרי שעכשיו אנחנו מציינים בשבילם את הראפר מתנאל שמואלי, 22, ששמו אינו מקרי, כמובן. הוא בנו של הכוכב הנולד הכי מבוגר שהשתתף אי פעם בתוכנית, ארז שמואלי. הבטחות: גישה אמריקאית עניינית, מילים בועטות, ברדקיסטיות, לחנים ראפארים נושכים ויותר מכמה מעריצות ומעריצים שנשרכים אחריו מהופעה להופעה.התפריט המוזיקאלי הרב גוני שלו כולל ראפ ממכר, לחנים קליטים, וממשיך בעדת מעריצות ומעריצים שרק הולכת וגדלה. איפה אפשר למצוא אותו: בהופעות בברים שונים ברחבי הארץ.  המפנה האמיתי בשירה האדירה של מתנאל נעוץ בקול שלו. הוא אחראי על המילים לשירים הנשכניים, שאותם הוא כותב בעצמו, על סמך חייו הסוערים, והוא מבטיח "שהם כמו סרט קולנוע. זה סופיסטיקייטד. משהו".

מתנאל בלי ניק נם של ראפאר, למה? "

למה לא. כסלבריטאי ירושלמי בזאנר, זה אומר הרבה השם שלי כפי שהוא. אבל זה לא מה שחשוב. מה שחשוב שזה פוגע בניוואנסים הנכונים. ושזה עושה את זה למי ששומע".

תן קטע אחראי כאן על לייב למה זה מילים נושכות אצלך?

"אוקיי מאמי סטופ, בזמן האחרון אני לא מרגיש בטופ. החלומות איתך הפכו למציאות, והראית לי עולם בלי שקרים בלי רמאות… אבל לא תיארתי לעצמי כמה קשה היא הפרידה"

וזה נקרא החיים הקשים?

"בין השאר. תשמע, עד שהתחלתי לשיר ראפ עשיתי שטויות. עברתי בגלל זה לפנימייה, שם הכול התחיל, בין בלגן אחד למשנהו".

והכול לבד, בעשר אצבעות?

"כן. למדתי גיטרה לבד, וגם לנגן בפסנתר. נהייתי לבד מפיק מוזיקאלי. אני כותב לבד את המוזיקה, את הלחנים. ושר אותם מהלב".

מהי המוזיקה הזאת בשבילך?

"המוזיקה היא הדבר שמשנה בן אדם. המוזיקה היא מה שהצילה לי את החיים. ממצב של דרדור בחיים להיות פושע קטן, הפכתי לראפר מצליח. אין מה לעשות, המוזיקה הפכה לי את כל העולם למקום טוב יותר".

לא מוותר
אומרים שהוא עוד יהיה הראפר הישראלי הכי מצליח בכל הארץ. אומרים שהוא שר מהלב עם מילים שיוצאות מתוך הלב ונכנסות לתוך הלב. אומרים שביום טוב הוא אוכל את כל קבוצת הראפרים הארצית שאתם מכירים בלי מלח, וביום רע אוכל אותה כל מי שלא שומע אותו שר. המון דברים כבר נאמרו על ההיפ הופ והראפ של מתנאל שמואלי. אבל מה הוא אומר עליהם? בואו תשמעו מה הוא אומר בשיר החדש שלו, "לא מוותר".

תגובות

להשאיר תגובה