"מותג הדובי" המפורסם, שכבש גם את ישראל, פותח חנות חדשה ומעוצבת בקניון מלחה בירושלים. עלות ההשקעה בפתיחת החנות נאמדת בכמיליון שקלים.

מותג האקססוריז הספרדי TOUS מתרחב בישראל, ופותח חנות חדשה בקניון מלחה בירושלים. החנות תציע את התכשיטים והתיקים המוכרים, לצד משקפי שמש, בשמי נשים וגברים ופריטים לילדים ותינוקות במראה יוקרתי. רונן שמיר, מנכ"ל 'אלפא קוסמטיקה' וחברת הבת 'אלפא תכשיטים', המשווקת בזיכיון בלעדי את המותג בישראל: "פתיחת הסניף הראשון של TOUS בירושלים, מהווה ציון דרך משמעותי, המאפשר לקהל לקוחות חדש להיחשף וליהנות ממוצרי המותג." מסביר שמיר, "קניון מלחה בירושלים מהווה מוקד עלייה לרגל של ממש, לאנשים רבים ובטווח גילאים רחב, הפוקדים את שדרת החנויות החדשה וכעת, גם יוכלו ליהנות ממותג טרנדי, אופנתי וחדשני, ולהתחדש באביזרים בעלי אמירה אופנתית וניחוח בינלאומי"

TOUS, מותג התכשיטים הספרדי הבינלאומי והנחשק פותח את החנות ה-11 של הרשת בישראל. מותג הדובי המפורסם, כובש לראשונה את עיר הבירה הישראלית עם חנות חדשה ומעוצבת בקניון מלחה בירושלים. החנות החדשה מעוצבת במראה יוקרתי, אלגנטי וקלאסי והיא מתפרשת על פני שטח של כ-40 מ"ר. אלפא קוסמטיקה, יבואנית המותג בישראל, השקיעה כ-מיליון ₪ בפתיחת החנות.

קולקציית האביב-קיץ של המותג הייתה כולה על בהשראה הסימבולית המקושרת לתכשיטים. העונה, חברת TOUS מתמקדת על האפשרויות הבלתי מוגבלות הטמונות בכל תכשיט.

התכשיטים בקולקציית אביב-חורף 18 מיוצרים תוך שימוש בטכניקות מסורתיות, ששוכללו במהלך הדורות ושאימצו בשמחה טכנולוגיות חדשות, על ידי אנשי מקצוע החותרים להשגת החומרים המעולים ביותר ליצירה, כדי שאלה ייצרו מוצר מן המעלה הראשונה, בעל חיי נצח. החזון של TOUS הוא להפוך למותג האהוב והמצליח ביותר בעולם של תכשיטים יוקרתיים ונגישים, באמצעות המחויבות להעניק ערך ללקוחות, לשותפים ולחברה כולה.

תגובות

להשאיר תגובה