מוקדמות אליפות הארץ במשחק קטאן יוצאות לדרך

לקראת האליפות הבינלאומית בקטאן, משחק הלוח האסטרטגי האיכותי מהמובילים בארץ ובעולם, יוצאים לדרך משחקי מוקדמות בירושלים, חיפה ובאר שבע, בפורמט של טורניר נוק אאוט מרובה משתתפים. המנצחים בכל סיבוב יתקדמו לשלב הבא, עד שיצטמצמו למשחק הסופי. המנצחים בכל טורניר יזכו להבטיח את מקומם במשחק חצי הגמר, שייערך בהמשך השנה, ויגדילו את סיכוייהם לזכות באליפות ישראל בקטאן, ולייצג את ישראל בתחרות הבינלאומית.

זכייה במקום הראשון תזכה בנוסף בשובר כספי בשווי 600 ₪ לרכישת מוצרי הקובייה משחקים. המקומות השני והשלישי יזכו בשוברים בשווי 300 ₪ ו- 100 ₪ בהתאמה.

את התחרויות מארגנת חברת הקובייה משחקים, המשווקת את קטאן בארץ, בשיתוף פעולה עם חברת הוביז, מפתחת ישראלית של אפליקציה למציאת שותפים לתחביבים.

לדברי שושנה טלר, מבעלי הקובייה משחקים: "לאור הביקוש הרב למשחקי קטאן המוניים במתכונת תחרותית רשמית, אנחנו צופים, שגם השנה ייקחו חלק מאות שחקניות ושחקנים בגילאים שונים. הקסם של המשחק הוא בכישורים הנדרשים להצטיין בו, שמתפתחים עם הוותק, ובערך החברתי המוסף שהוא מביא איתו. כל משחק נראה אחרת ולכן הוא ממשיך לרתק דורות של שחקנים".

מוקדמות אליפות ישראל בקטאן, 30.6.22, סינמה סיטי ירושלים, מחיר כניסה 60 ₪, מספר המקומות מוגבל, לפרטים נוספים ולהרשמה דרך אפליקציית הוביז: https://hobizapp.com/share/c71w35kr7icqez8k

תגובות

להשאיר תגובה