הופעות תרבות לסטודנטים בירושלים בעשרה שקלים בלבד, בחמישי הקרוב 14.11: הופעה של דוד ארז בסינמה סיטי בירושלים ובמהלך כל השבוע נערכים 40 אירועי תרבות קטנים נוספים בבתי הסטודנטים

רבות דובר על כך שקשה להיות סטודנט בישראל – שכר הדירה, שכר הלימוד, ויוקר המחייה כמובן, כל אלו מחייבים את הסטודנטים לוותר על מותרות כמו מסעדות, חיי לילה ואירועי תרבות.

ובכן לא בירושלים: לקראת פתיחת שנת הלימודים האקדמית, עיריית ירושלים משקיעה במיוחד באוכלוסיית הצעירים שלה עם אירועים מגוונים בחינם או בתשלומים מצחיקים של עשרה שקלים לכניסה.

כך למשל, במהלך כל השבוע הקרוב נערכים בירושלים אירועי "אצל מישו" מגוון רחב של אירועי תרבות בבתים של סטודנטים שביקשו לארח בסלון ביתם אירועי תרבות שמעניינים אותם. ממרתון פינג פונג, חידון חברים, סדנת קוקטיילים, מוזיקה ערבית, מופע מחול, סטנד אפ תנ"כי, תחרויות בישול ועוד. 

בנוסף עיריית ירושלים פותחת שוב את ליין הסטודנטים "חמישי בעשר"  – אירועי תרבות לסטודנטים בלבד בעלות של עשרה שקלים בלבד. ביום חמישי הקרוב מוזמנים הסטודנטים להופעת סטאנד אפ קורעת של דודו ארז בסינמה סיטי בירושלים.

מעיריית ירושלים נמסר כי רשימת ההופעות, ההפתעות ואירועי התרבות רק ממשיכה להתארך ותימשך לאורך כל שנת הלימודים הקרובה. ראש העיר, משה ליאון: "אנו משקיעים בסטודנטים ובצעירים, מתוך רצון להעניק להם חווה סטודנטיאלית מושלמת, והאמונה והידיעה שהם העתיד. "אני מאמין שרק אם נשקיע בהם, הם ישקיעו חזרה בעיר ובאהבה, וההשקעה מוכיחה עצמה. ירושלים בהובלתי תמשיך להשקיע ולפעול למען יצירת חוויה סטודנטיאלית טובה ככל שניתן לסטודנטים שלה ולכן משקיעה סכומי עתק של כעשרה מיליון שקלים מדי שנה באירועי תרבות, מוסיקה, העשרה וחוויה לצעירים".

לפרטים נוספים: http://maydale.org.il/events/

יתר האירועים בשבועות הקרובים:

21/11 הקרנת הסרט "המוסד" + מפגש עם הבמאי – סינמטק דרך חברון 11 21:00

28/11 מופע חוויה קרקסי של תיאטרון מסתורין – בית ספר קדמה, 20:30

5/12 פואטרי סלאם מעולמות סרטי דיסני + אימפרוביזציה עם הסטודנטים –  קפה נוקטורנו

12/12 הצגה דם דם דא דם של נירו לוי – תיאטרון מיקרו, 20:00

19/12 הקרנת הסרט CATS – טרום בכורה – קולנוע לב סמדר

26/12 הופעה של אסף אמדורסקי + סיורים חופשיים – מוזיאון המדע, 22:30

2/1 הופעה של עטר מיינר בית אליאנס, 20:30

 

תגובות

להשאיר תגובה