דוגמנית היום:מגי קקולי

הכירו את הדוגמנית מגי קקולי, בת 21 , שמבט אחד מעיניי החתול שלה יכול לעצור את הנשימה. מגי החלה את דרכה בעולם הדוגמנות כשחתמה בסוכנות Sharon Agency ומאז הספיקה לככב קמפיינים שונים ביניהם שמלות הערב של המעצבת נופר כהן ו-Grace beauty salon ולהלך על המסלול בשלל תצוגות אופנה, ותצוגות שיער של מעצב השיער קובי שץ. קקולי לרגע לא מתכוונת לעצור, והמוטו שלה לחיים הוא ״אם ראית את הקשיים בדרך, סימן שהורדת את העיניים מהמטרה״.

מה את עושה חוץ מלדגמן
השתחררתי לפני מספר חודשים, לאחר שירות, קרבי ביחידת המעברים בירושלים. באוקטובר הקרוב אתחיל את לימודי התואר- משפטים ומנהל עסקים.

תחביבים?
אחת האהבות הגדולות שלי, שתמיד הייתה איתי, היא עולם הספורט. מגיל קטן חונכתי לבניית מסגרת המשלבת לימודים יחד עם הספורט, דבר אשר הוביל להתפתחות אישית בתחום הספורט התחרותי. התפתחות זו כללה שילוב בין עולם השחייה עד גיל 17, לבין עולם האתלטיקה (ריצות ארוכות) שהמשיך עד לנקודה בה התגייסתי.
במהלך השנים, החזקתי בתואר ״אלופת ישראל לנוער״, השתתפתי וניצחתי תחרויות בארץ וכן נסעתי לאליפויות בחול כחלק מנבחרת ישראל.
בתקופה שקדמה לשירות הצבאי, החלטתי להניח בצד את הקריירה וההישגים ולוותר על הפריבילגיה שקיבלתי להתגייס בתור ספורטאית מצטיינת, למען שירות שונה ומשמעותי.
לכן מאז שהשתחררתי אני מקפידה למלא את השבוע שלי באימונים אינטנסיביים, בעיני זה מקום מפלט שנותן סיפוק ענק אחרי כל אימון כזה.

מזל: גדי

מה עשית עד היום בתחום?
את הכניסה שלי לתעשייה התחלתי רק לפני מס׳ חודשים. מאז ועד היום הספקתי לקחת חלק בהפקות אופנה, הפקות שמלות ערב וכן תצוגות מסלול.
אני יכולה לומר שהעולם הזה תובעני וקשוח, ועל מנת להצליח לא מספיק שתרצה או תאמין בזה, אלא אתה חייב להתמיד ולהתאפיין בהרבה סבלנות.

חלמת על זה מגיל קטן?
אף פעם לא הייתי מהבנות האלה שחולמות מגיל קטן להיות דוגמנית, מה שכן תמיד ידעתי שבגיל מסויים שאני מגדירה אותו כגיל בוגר ובשל אני אתחיל להתעסק בתחום ולהיכנס לתעשייה הזאת.

איפה את רואה את עצמך בעוד 5 שנים?
החיים האלה גדולים ומפתיעים ושום דבר לא בטוח, אבל האידיאל הוא לסיים את לימודי התואר שאני מתחילה בקרוב ולהתחיל להכנס לפרוייקטים מסוימים ולעסקי הנדל”ן. כמובן, שבמקביל להמשיך לטפח את המקום והמעמד שלי בענף הדוגמנות והמשחק ולהצליח להרחיב את העשייה הן בארץ והן בחו”ל.

למה את מכורה?
לא מתביישת להגיד שלכל דבר שממתיק לי את הגרון ,ובמילים אחרות כל מה שסובב סביב שוקולד. לא מוותרת על לפחות קוביה אחת ביום.

סרט אהוב?
אני פריקית של סרטים, נמשכת בעיקר לסרטי אקשן ומתח, אבל הסרט שנגע לי במיתרי הלב ונחרט לי טוב בראש הוא ״בלי כפפות״ בכיכובו של ג׳ייק ג׳ילנהול, שאני חושב שהוא שחקן מדהים.

מה היית לוקחת איתך לאי בודד?
אני מאוד קשורה למשפחה שלי ולאנשים הקרובים שסביבי, אז אני אסתפק באלבום תמונות שלהם כדי להפיג את הגעגוע.

אוכל אהוב?
האוכל של סבתא שלי, חד משמעית. להתארח אצל סבתא זה להכין שבוע מראש את הבטן לכמויות האוכל שהיא מכינה, כל מה שתרצה ימצא על השולחן, זה פשוט לשבת לאכול וללקק את האצבעות.

מוטו לחיים?
יש לי מוטו אחד שמלווה אותי עוד מהימים בהם הייתי מפקדת וסמלת וזה משהו שתמיד ניסיתי להטמין בפקודים שלי- ״אם ראית את הקשיים בדרך, סימן שהורדת את העיניים מהמטרה״.
אני מאוד פרפקציוניסטית ותחרותית באופי, בעיני אין דבר כזה לוותר לעצמך כשקשה או להחליט להרים ידיים. אם יש משהו שאתה רוצה אותו בחיים, תעשה הכול כדי להשיג כי בסוף תגיע.
לכן אדם צריך להתמקד במטרות ובעבודה הקשה ולא ליפול לקשיים ומשברים שהם בסך הכול עניין זמני וחולף.

תגובות

comments