סטיקלר: פתרונות הדבקה מהרגע להרגע

המדבקות חשובות ביותר לא רק כאמצעי גרפי קישוטי , אלא גם כנותנות מידע חשוב על המוצר: בין אם מדובר בשמפו לשיער, מוצר מזון שמיועד לאוכלוסייה מסוימת כמו נמנעים מגלוטן או מוצרים כימיקלים שהחוק מחייב לדעת עליהם. הציוד המתקדם בעולם, ההתחשבות בהון האנושי ומגוון של מוצרים איכותיים, הופכים את סטיקלר המייצרת ומשווקת מדבקות בגלילים לחברה מצטיינת בתחומה

הציוד המתקדם בעולם. סטיקלר . צילום: איתן אלחדז

חברת סטיקלר, הממוקמת באזור התעשייה של קריית ביאליק, נוסדה בשנת 2000 והיא מתמחה בייצור מדבקות, תוויות ותגי קרטון בגלילים ובבדידים, כמו כן החברה מייבאת ומשווקת מוצרי עזר לתעשיית הדפוס, כגון רדידי דיו למדפסות טרמל טרנספר.

החברה בבעלות פרטית  צביקה בוטוש, דוד זוהר וזאב מנקוטה, כולם בעלי וותק וניסיון של יותר מ-25 שנים בתחום. החברה מעסיקה היום כ-80 עובדים במחלקות הגרפיקה, ייצור ואבטחת איכות, שיווק והנה”ח.

סטיקלר יודעת לתת פתרון לכל העסקים, מהגדולים ביותר ועד לקטנים, היא נותנת שירות למגוון רחב של ענפים : טקסטיל, מזון, פלסטיק, אלקטרוניקה, תרופות, קוסמטיקה, כימיקלים ואחרים. החברה מגיעה לכל מקום בארץ ובין לקוחותיה חברות גדולות ובינלאומיות כמו קוקה קולה, אסם, שטראוס, תע”ש, נייק, תנובה, נסטלה, טמבור, אלביט Flying Cargo ,ובי”ח רמב”ם. בנוסף היא מייצאת כעשרה אחוז מתוצרתה, בעיקר לארצות הברית.

מגוון המוצרים האפשריים הוא נרחב ובין השאר היא מייצרת מדבקות חלקות ולבנות המיועדות להעברה טרמית, מדבקות צבעוניות בשילוב של עד 6 צבעים, עליהן ניתן להוסיף הטבעות ולהדפיס לכה סלקטיבית. ניתן לשלב במדבקות גם הטבעות חום, הבלטות, הדפסה דו צדדית והדפסה על גבי דבק. בחברה מכונות הדפוס המשוכללות של החברה : מכונות איכותיות להדפסה מסוג פלקסו, בלט הטבעות והבלטות. המחלקה דיגיטלית של החברה נחשבת לבין המובילות בארץ; הציוד שבה כולל 3 מכונות דיגיטליות חדישות ביותר מבית HP 6000 , שהן המתקדמות בעולם בתחום זה. יתרונה של המחלקה הדיגיטלית הוא שהדפסות דיגיטליות מאפשרות הדפסה של מידע משתנה, איכותי וב’ריצות קצרות’, אם להשתמש בשפה מקצועית.

bb61e3f0-3a2c-4afc-a3a1-910302f79145-696x464סטיקלר עומדת בתקן האיכות הבינלאומי איזו ISO 9000- 2008. חומרי הגלם שאיתם היא עובדת מאושרים על ידי מכוני התקנים הישראלי והאמריקאי ומותאמים לתחומי המזון ולמוצרים לילדים. החברה עברה בהצלחה את מבדק האחריות החברתית של הארגון הלאומי SEDEX האמון על בטיחות, יחסי עבודה הוגנים, ושמירת סביבת העבודה.

מנקוטה מציין כי חברות רבות לא מנסות להיבדק בפרמטרים אלו ולנסות לעבור את המבדק, לעומת סטיקלר שהוכיחה סביבה ראויה ותנאי העסקה טובים לעובדיה, ומשום כך התקבלה כחברה בארגון. “המבדק החשוב הזה בוחן את תנאי ההעסקה של העובדים, לראות שהם לא כבולים למקום העבודה בצורה זו או אחרת, לא מעסיקים ילדים ומקפידים על שעות עבודה ומנוחה. אצלנו העובד הוא המרכיב הכי חשוב ואני דואגים לטפח אותו ולשמור על תנאים הולמים עבורו”, הוסיף מנקוטה.

חלק גדול מעובדי החברה הינם ותיקים, כולם הם עובדים מיומנים ומקצועיים שהוכשרו בקפדנות לתפקידם. בנוסף, לסטיקלר יש עוד כמה נקודות חוזקה משמעותיות, למשל זמן תגובה מהיר במיוחד כשמתקבלות הזמנות שכן היא עצמאית לגמרי בכל הקשור למשאבי ייצור. אנשיה תמיד יוכלו לפתור בעיות ויהיו זמינים בכל מצב, כשאם צריך יגיעו גם עד בית הלקוח. “החוזקות שלנו הם ללא ספק שירות, זמינות ואיכות – ערכים שהם אצלנו מעל הכול, בראש סדר העדיפויות”, אומר מנקוטה, “מה ששם אותנו בפרונט לפני כל המתחרים שלנו זה שאנחנו לא מתפשרים על האיכות של המוצרים, וזה מתבסס קודם כל חומר אנושי, חומרי גלם ברמה הגבוהה ביותר וציוד מתקדם”.

תגובות

comments