שנת הלימודים החדשה בפתח ועוד רגע נמצא את עצמנו מכינים ארוחות גורמה בקופסה ליקרים לנו. ואתם יודעים מה אומרים אפשר להיות השף הכי מוכשר ולהשתמש בחומרי הגלם הכי איכותיים  אבל אם הסיר, או לצורך העניין קופסת האוכל, לא טובה… הלכה המנה.

סדרת המוצרים sistema to go הינה סדרת קופסאות ואחסוניות מפלסטיק הכי איכותי שיש המתמקדת בחדשנות וירידה לפרטים ומעוצבת באופן ייחודי אשר מתאים לנשיאה של מזון לגן, לבית ספר, למשרד, לספורט, לפיקניק ולכל פעילות מחוץ לבית תוך שמירה על סדר והקפדה על הגשה אסתטית שעושה חשק לאכול בריא והאוכל שומר על הטריות שלו לאורך שעות ארוכות

סדרת המוצרים של sistema to go כוללת מגוון רחב של כלי אחסון להכנת ארוחות מסוגים שונים, כגון כריכים, סלטים, ואף קופסאות מיוחדות להכנת ארוחות בנטו, וגם ארוחות להרכבה שכוללות ירקות טריים, יוגורט, פירות, רטבים ותבשילים, שאת כולם ניתן להניח בקופסה אחת שמחולקת למגשים ותאים נפרדים ומיכל מיוחד לרטבים.

קרדיט: מאגר תמונות מילניום.

כל המוצרים של Sistema מיוצרים  בניו זילנד לפי התקנים המחמירים בעולם,  עשויים פלסטיק איכותי –  פוליפרופילן – PP  אשר אינו מכיל  BPA ופתלטים – phthalate & BPA free שהינם כימיקלים המזיקים לבריאות ומצויים כמעט בכל מוצרי הפלסטיק שקיימים כיום בשוק.  מוצרי סיסטמה עשויים מחומרים איכותיים, בטוחים לשימוש ומיועדים לאחסון, להקפאה לבישול, וחימום מזון במיקרוגל.

כל הפריטים בקוקלציה מותאמים לאחסון מודולרי (נערם) לניצול מרבי של שטח האחסון בארונות המזווה, במקרר ובמקפיא.  מיוצרים בטכנולוגיות המתקדמות ביותר בעולם ולכן איכותם הגבוהה ואטימותם לאוויר מאפשרים שמירה על טריות המזון לאורך זמן ומאריכים באופן משמעותי את "חיי המדף" של המזון. נוחים מאד לשימוש, המכסים של הכלים מיוצרים בשיטה ייחודית, המאפשרת סגירה ופתיחה ללא מאמץ.

בסדרה ניתן לראות מגוון קופסאות אוכל ובקבוקי שתייה. טווח מחירים: 23.9-64.9

ניתן להשיג ברשת חנויות ארקוסטיל קיצ'ן ועוד מגוון חנויות כל בית

תגובות

להשאיר תגובה