בהשקעה של למעלה מ-25 מיליון שקל:מתחם אאוטלט חדש במרכז Dcity במעלה אדומים יציע מותגי אופנה בינלאומיים בהנחות ענק

מתחם האאוטלט החדש, המוקם על-ידי איש העסקים דוב רבינוביץ', יתפרס על פני 2,000 מ"ר ויציע מותגי אופנה מובילים לנשים, גברים וילדים

Brands Outlet, מתחם דיסקאונט חדש, ייפתח במרכז Dcity במעלה אדומים בסוף חודש ינואר. המתחם החדש, בבעלות דוב רבינוביץ', בעל עסקי אופנה בלונדון שהעתיק אותם לראשונה גם לישראל, מוקם בהשקעה של למעלה מ- 25 מיליון שקל בשדרת האאוטלטים החדשה של ה-Dcity, שמשתרעת על כ-10,000 מ"ר.
מתחם ה-Brands Outlet יתפרס על-פני 2,000 מ"ר ויציע מגוון רחב של מותגים בינלאומיים בעשרות אחוזי הנחה. המתחם יכלול מחלקות בגדים, נעליים ואקססוריז של מותגים בינלאומיים מובילים, לנשים, גברים, ילדים ונוער.

מרכז Dcity הוא מתחם הקניות הגדול ביותר בישראל, שממוקם בפארק ישראל במעלה אדומים. המתחם מונה למעלה מ-200 חנויות על פני שטח של 180,000 מ"ר. בין חנויות המתחם נמנות חנויות עיצוב, מחסני חשמל, מקס סטוק, ורדינון, ניקולטי, רנבי, פיטרו הכט ועוד. כמו גם חנויות אופנה ומרכזי אירועים.

"מתחם האאוטלט החדש נפתח כחלק האסטרטגיה שלנו להפוך את מתחם Dcity למוקד מרכזי של חנויות אאוטלט ועודפים של מותגים פופולריים במחירים ברי השגה. בשנה שעברה נפתחו אצלנו חנות אאוטלט של מחסני חשמל וחנות ענק של מקס סטוק. כעת, עם פתיחת שנת 2024, אנחנו חונכים את שדרת האאוטלטים החדשה שלנו עם פתיחת מתחם ה-Brands Outlet שיציע מותגים מובילים בהנחות ענק לאורך כל השנה. במקביל, אנו נמצאים בתהליכי מו"מ עם רשתות מובילות לפתיחת חנויות אאוטלט נוספות בשדרת ההאוטלטים שלנו", מסבירה פנינה רווח מנכ"לית מרכז Dcity.

חנות הדגל תמשוך לקוחות מכל הארץ ולראשונה בישראל המחירים יהיו זהים למחירי אאוטלט בארה"ב כך שיש ציפייה רבה  לפתיחת החנות.

תגובות

להשאיר תגובה