בעולם הFAST FOOD קשה לבלוט. כולם מגישים הכל בפיתה או בבאגט ומאמינים: ככל שיש תפריט יותר מגוון זה כנראה יותר טוב. ובכן, בJUST MEAT נפלו במזל על הבחורה היחידה בעולם, אולי, ששונאת בופה ומגוון מנות שאי אפשר לבחור מהן. עם חמש מנות מדהימות בתפריט, הם מצליחים לבלוט הרבה יותר מאחרים. 

JUST MEAT שוכנת בקניון עזריאלי מלחה בקומה השלישית במתחם האוכל, בפינה אינטימית משלה. כבר המיקום קנה אותי, שכן אני בחורה שמתלכלכת מאד מאוכל מהיר, זקוקה ל-2000 מפיות ומובכת מכל ביס שהרטבים נשארים לה על הסנטר. בנוסף, המקום נקי להפליא והשירות פשוט מדהים: אתה לא מספיק להתיישב כבר מחייכים אליך ומציעים לך צ'ייסר ערק "לפתוח את התיאבון" (הרוטינה חזרה על עצמה עם כל לקוח, גם לא עיתונאי).
קרדיט: JUST MEAT
כפי שציינתי, התפריט פשוט, 3 כריכים מושלמים שמורכבים, כמו שהבנתם משם המסעדה, רק מבשר. ולמי שרוצה משהו יותר קליל, אז יש את הבשר המושלם הזה גם על שני סלטים מתובלים להפליא.
שלושת סוגי הבשר הם: אנטריקוט, רוסטביף וסינייה, שמהווה גם מנת הדגל של הסניף. את כל אלה אפשר לקבל בפרנה, בצלחת או בסלט. אני החלטתי ללכת על סלט אנטריקוט (שהיה טעים, לא התקמצנו על הבשר והתיבול ממש מושלם) ועשיתי מיקס חצי-חצי עם כריך רוסטביף וכריך סינייה.
פרנה רוסטביף- מורכבת משכבות של רוסטביף, עגבנייה טריה, איולי טימין־חרדל ואיולי צ'יפוטלה (ממרח פלפלי חלפיניו מיובשים ומעושנים). הסועדים מקבלים פרוסות עדינות של סינטה צלויה בתוך שני חצאים של פרנה חלומית, שמחזיקים בשתי הידיים, בלי נייר ובלי גינונים. שאריות של קמח מהפרנה עוברות לאצבעות ושאריות של איולי נוטפות עליהן. אבל אין צורך להילחץ, כי תוך ביס אחד כבר לא יהיה אכפת לכם משום דבר חוץ מלתת ביס נוסף בדבר המושלם הזה.
הסינייה עשויה בשר שפונדרה טחון שעשו ממנו קציצות, צלו אותן על הפלנצ'ה ואז פוררו לתוך הפרנה. בתוך הפרנה שידכו לבשר המפורק עגבנייה צלויה, בצל צלוי, שום קונפי וטחינה. לחמניית הפרנה שמנמנה ורכה, סופגת את המיצים אבל לא נרטבת לגמרי, כי המעטה שלה קשוח ופציח ושומר את הכול בתוכו. העגבנייה צלויה בפלחים כך שמבחוץ היא סגורה ומבפנים היא נוטפת מיצים. השום־קונפי רך ועדין והטחינה לימונית וטובה. ועוד לא אמרתי מילה על הצ'יפס, שהיה רגיל בסך הכול, אבל מתפוחי אדמה אמיתיים, כאלה שחתוכים כל אחד באורך ובעובי קצת אחר, שחומים ורכים, כמו שמכינים בבית ולא בקניון.
בשורה התחתונה, מסעדת מזון מהיר מאד מומלצת וטעימה והבשר איכותי. המסעדה כשרה.

 

תגובות

להשאיר תגובה