אתה ראשון יה קאזזה!

תכירו את ה"קאזזה", מועדון סטנד אפ חדש ובועט שנחנך בשבוע שעבר בקיבוץ רמת רחל ליד ירושלים

ביום שבת האחרון נפתח מועדון הסטנד אפ "קאזזה" בקיבוץ רמת רחל עם מופע של מני מלכה ורועי צברי. בערך 200 אנשים פקדו את המקום וההתלהבות הייתה בשיאה. מועדון "קאזזה" הוא מראה חדש על פני הנוף הירושלמי: מרכז בילוי של סטנד אפ מוסיקה ואלכוהול במחירים טובים, הרחק מהמולת העיר ובלב האווירה הרגועה של הקיבוץ. "במהלך עבודתי במלון של הקיבוץ ראיתי את הפוטנציאל הטמון באולמות ובשטחים השונים של המלון, שמיקומו רחוק יחסית מההמולה במרכז העיר, ויחד עם זאת נגיש עבור תושבי ירושלים". מספר אביב יניב, קיבוצניק מלידה שעומד מאחורי היוזמה. "למדתי הפקת אירועים אצל אלי לוי ומדובר בתחום שמאוד קרוב לליבי. בתור צעיר ירושלמי אני רואה את הצורך להרחיב את האפשרויות לבילויי תרבות ופנאי במחירים סבירים".

pn3

קיבוץ רמת רחל הוקם בשנת 1926 בדרום ירושלים צמוד לשכונת ארנונה. כרגע הקיבוץ מופרט חלקית. במקום חדר אוכל שיתופי, תקציבים אישיים לכל חבר קיבוץ, וחיי תרבות פנימיים שנותרו כפי שהיו מאז ומתמיד. הקיבוץ מספק שירותים רבים לתושבי העיר: גני ילדים, בית מלון, מרכזי בריאות וכושר, מטעים ועוד. השם "קאזזה"  נקרא על שמו של שטח הפרדס של הקיבוץ, שנקרא על שם כפר סמוך ששכן באזור. תושבי הקיבוץ של פעם מכירים טוב את השם, החדשים קצת פחות, שמו של המועדון מסמל את מטרתו: לשלב ישן וחדש, להשתמש ביסודות הישנים של המקום כדי לרענן ולגוון את חיי הלילה של העיר. "חיפשנו שם מקורי שגם ישתייך לקיבוץ וגם יהיה קליט ומזמין. האווירה השונה, הרוגע השקט והתנאים שקיימים בקיבוץ, הובילו אותי לרצות ליצור מקום של הופעות ללא להיכנס למינוס. יצרתי שיתוף פעולה עם גורמים רלוונטיים ובקיבוץ ופשוט הלכנו על זה. לפני כל מופע אנחנו עורכים הופעת פתיחה של להקות קאברים מתחילים כדי ליצור קבלת פנים שמכניסה למוד, עם בר אלכוהול במחירים מעולים. כרגע אנחנו מתחילים עם הופעות סטנד אפ, אבל לעתיד הקרוב אני מתכנן מופעי ילדים, מופעי ענק של מוסיקאים מפורסמים ועוד. ומה שבאמת מגניב זה שיש לנו כאן חניה בשפע."

כדי לעקוב אחר המופעים והאירועים הקרובים המתוכננים ב"קאזזה" היכנסו לדף הפייסבוק: https://www.facebook.com/%D7%A7%D7%90%D7%96%D7%96%D7%94-504915729688360/?fref=ts

 

תגובות

להשאיר תגובה