מהי תזמורת? מה תפקידו של המנצח 'האיש עם הגב לקהל' שמנפנף בידיים? איך זה שכל אחד מנגן בכלי שונה אבל יחד זה נשמע נפלא? התזמורת הסימפונית ירושלים ממשיכה להנגיש את המוסיקה לכל המשפחה ולרגל הסגר הפיקה סרט ייחודי שמעניק תשובות לכל השאלות ולהכיר את התזמורת.

בסרט מוזמנים הצופים, ילדים, בני נוער וכמובן ההורים, למסע שכולו אל מאחורי הקלעים של התזמורת. הילדים יפגשו נגנים ונגניות היוצרים יחד ומרכיבים את הגוף הגדול שנקרא תזמורת. בנוסף מתארים הנגנים בסרט את סיפורם ותפקידם בתזמורת, מה תפקידו של המנצח, איך נראית חזרה מוזיקלית, מי מגיע להופיע יחד עם התזמורת ומה מפלס ההתרגשות לפני כל קונצרט ועוד.

עופר אמסלם מנכ"ל התזמורת: :הסרט המיוחד שצילמנו וערכנו בימים האחרונים במטרה לשתף את הקהל הצעיר יותר ולתת לו הצצה אמיתית למאחורי הקלעים שלנו, לפתוח בפניהם את "המסך", כדי שיכירו את האנשים שמאחורי הצלילים, שילמדו כמה השקעה והתרגשות נכללת בהכנה לקונצרטים ובעיקר להקשיב יחד עם הצופים למוזיקה טובה ומיוחדת. התזמורת הסימפונית ירושלים מנסה להשאר בקשר עם חובבי המוסיקה בכל רחבי המדינה גם בימים אלה ונמשיך להפתיע ולפעול גם בימי הסגר".

הסרט לילדים ״נעים להכיר״ יוקרן ביום חמישי  15.10 , שעה 17:00

אורכו כ-50 דקות . ללא תשלום

בדף הפייסבוק וביוטיוב של התזמורת הסימפונית ירושלים

תגובות

להשאיר תגובה