במוצ”ש הקרוב ה-13.1.18 בשעה 20:00 יגיעו להופיע במתחם התחנה הראשונה בירושלים האמנים מאור ביטון- שם עולה ברוק הישראלי ומוש- עם אלבום בכורה באנגלית, המביאים רוח חדשה למוסיקהישראלית. ההופעה תתקיים ברחבה המרכזית והכניסה חופשית

מתחם “התחנה הראשונה” בירושלים חוגג חורף של אהבה עם שתי הופעות של האומנים והיוצרים מאור ביטון ומוש.  הזמר והיוצר מוש מוציא בימים אלו את אלבום הבכורה שלו באנגלית שכתב והלחין, “Unbreakable Wall”. האלבום מגוון בסגנונות המוסיקליים וכבר זוכה לביקורות נפלאות מהארץ ומהעולם ומסוקר בתקשורת. מאור ביטון, שם עולה ברוק הישראלי, כותב ומופיע בגיל 15 וכעת בדרך לאלבום בכורה. לאחרונה שחרר את הסינגל ‘וייטנאם’ שנכתב בהשראת הטיול שעשה למזרח. הסינגל מצליח ברדיו ומצטרף ל’מתבלבל’ שנכנס לפלייליסט של גלגל”צ ורדיו ת”א.

מוש מספר: “בגיל 29 התחלתי להגשים חלום, לקחתי את השירים שכתבתי ב-10 שנים האחרונות ויצאתי למסע אל הלא נודע בהקלטתו. האלבום הוא הרבה מעבר למה שציפיתי, יצירה אמיתית וכנה. חשוב לי להצליח בארץ ולכבוש את לבבות הישראלים.”. מופע ההשקה שלו התקיים זה מכבר ב’בר גיורא החדש’ בתל אביב וכעת מגיע לירושלים הישר ל”לב של ירושלים”- מיצג ענק ברחבה המרכזית ב”תחנה הראשונה”.
כאמור, מאור ביטון זכה לחיבוק חם מגלגל”צ עם הלהיט  “מתבלבל” ושמו התחזק במקומות נוספים בתקשורת עם קהל משלו המורכב מנוער ומבוגרים כאחד.בימים אלה, עם צאת השיר ‘וייטנאם’ לרדיו, הוא פועל במרץ לקראת שירים חדשים נוספים עם הרכב חדש ובדרך לאלבום בכורה.מאור ביטון: “המוסיקה והיצירה היא חלק ממני וקצת כמו מים. כשאני מאפשר יותר היא כמו נהר גועש, וכשאין בכלל זמן, היא מחלחלת באיטיות ויוצרת את המקום שלה דרך סלע קשה של מטלות אחרות. ההתמדה היא כל העניין”.

מאור ביטון ומוש יתארחו במתחם “התחנה הראשונה” כחלק מסדרת האירועים בחודש ינואר בסימן “פותחים את הלב לתרבויות חדשות”. בליבה של התחנה הראשונה הושק המיצג “הלב של ירושלים”, מיצג ענק של לב -הגדול ביותר במזרח התיכון -אשרמאיר את המרחב באור של סובלנות ואהבה, לצד פרויקט ה”נמסטה” – גרפיטי וציור שש דמויות מתרבויות שונות המכבדות בברכת שלום “נמסטה” את באי ובאות מתחם התחנה על גג הרחבה המרכזית. הפרויקט מבקש ליצור חיבור וקרבה בין אנשים, ובקומפוזיציה שלו לעטוף בחום את הנוכחים.

תגובות

comments