אלי B , אמן יוצר וראפר ישראלי, 28 ,משחרר בימים אלו את השיר, ”אין כמו הבית”, בהפקתו ויצירתו המשותפת עם מעיין רזניק העונה לשם MR. ביום חמישי הקרוב הוא יופיע במתחם התחנה בירושלים וינסה לחדור ללב הקונצנזוס של תושבי הבירה.

השיר, ”אין כמו הבית” , מדבר על כמה רובנו, הישראלים, אוהבים לנסוע ולטייל בעולם, היציאה מהשגרה היומיומית אל החופש, החוויות שצוברים בין אם זה בתקופות קצרות ואם ארוכות, ההרגשה של כל מטייל מבנינו שהיכן שלא ניסע ונטייל בעולם, בסופו של דבר, אין כמו לחזור הביתה, לישראל. כי גם אם החיים כאן קשים, למרות הכול, אין כמו הבית. השיר יוצא בתזמון מושלם והוא מוקדש ליום הולדתה ה-70 למדינת ישראל, שחל השנה.

הקליפ בבימויו של עמי בורנשטיין, זכה למעלה מ780 אלף צפיות מרגע שחרורו. עלילתו לוקחת את הצופה למקומות בעולם שצולמו על ידי ישראלים בזמן הטיול.

 

 

אלי B (אליאור בדור) החל לכתוב מוזיקה בגיל 14 , כך שהמוזיקה ליוותה אותו לאורך כל תקופת ביה”ס והשירות הצבאי גם בתקופות קשות מאד. בשנים האחרונות החל לבנות קריירה מוסיקלית עצמאית נישא לאהבת נעוריו. כיום, אלי B בדרך לאלבום בכורה שיכלול סינגלים,  שחלקם אף הפכו ללהיטי רשת מדוברים ופופולריים בעיקר בקרב בני נוער.

 

תגובות

comments