בגיל כמעט 50 בחרה עדינה אבן זוהר ללכת אחרי מה שבער בה: לשיר. היא עבדה שנתיים על פיתוח קול ועלתה לבמה עם מיטב המוסיקאים והמפיקים מסביבה. בימים אלו היא יוצאת עם מופע חדש ייחודי ומרגש בהפקתו של לואי להב , המפיק מספר 1 בארץ. ביחד איתה, צעד צעד, הם הוציאו כבר 3 אלבומים מדהימים ובימים אלו הם יוצאים עם מופע מיוחד וחדש – 'אור אחרון' – שמעורר לחיים יצירות קלאסיות של אגדות רוק שחלקם אינם עוד איתנו, בטוויסט אחר לגמרי. ירושלים, 4.7. לא יכולה לחכות.

עדינה היא אמריקאית שגדלה בארה"ב והגיעה בגיל 21 לשנת חוויה בישראל, התאהבה ונשארה פה כמה עשורים עד היום. היא עבדה כעו"ס בשירות בתי הסוהר, במשאבי אנוש ובמגזר השלישי והפכה גם לאמא ל-3 במשרה מלאה, אך תמיד חלמה לשיר, להופיע ולעמוד על במה.

בגיל כמעט 50 היא מחליטה ללכת אחרי החלום וחוברת למפיק האגדי, לואי להב (שעובד, בין היתר, עם שלמה ארצי כבר עשורים) שטיפח והאמין בה, זמרת מוכשרת עם קול מלטף ומענג, שהחלה את דרכה באמצע החיים ומבלי שהיה לה ניסיון ורקע במוסיקה והיום היא כובשת את הבמה.

בימים אלו היא יוצאת עם מופע חדש ייחודי ומרגש בהפקתו של להב 'אור אחרון'. מדובר במסע מוסיקלי אישי, מרתק ומטלטל אל תוך הצלילים המוכרים של להקות וזמרים המקבלים חיים חדשים בזכות הקול הנפלא, שנוגע בבטן הרכה ועושה נעים בלב.ההפקה המקצועית והמדוייקת יצרה מעטפת צליל משובחת ומעודכנת, שמתרכזת במלודיה ובהרמוניה ויוצרת מפגש אחר עם המילים והמנגינות הנפלאות של אגדות הרוק, שחלקם כבר אינם איתנו (כמו כריס קורנל, צ'סטר בנינגטון) אך הצלילים והגעגוע ישארו לתמיד.

יום חמישי | 4.07.2019 | גלריה לאומנות מרים הס, שאול ברקלי 106, עין כרם ירושלים| פתיחת דלתות 20:00 תחילת מופע 20:30. לרכישת כרטיסים: אתר EVENTER 

תגובות

להשאיר תגובה