הסוכה התלויה הפנימית הגדולה בעולם הוקמה במלון וולדורף אסטוריה ירושלים בגודל כ-400 מטרים ובגובה כ-חמישה מטרים.

מיד לאחר צום יום הכיפורים במלון וולדורף אסטוריה ירושלים, הקימו במלון את הסוכה התלויה הגדולה בעולם – גודלה כ-400 מטרים והיא בגובה של כחמישה מטרים. הסוכה ממוקמת בקומת הלובי ומוצבת תחת גג זכוכית הניתן לפתיחה וסגירה בהתאם למזג האוויר ותוכנן במיוחד באופן כזה שישמש כסוכה חיה לאורחים במהלך ימי החג.

מלאכת העבודה על הסוכה החלה שבועות ארוכים לפני החג, צוות של מהנדסים ומעצבים עמלו על תכנון הסוכה והעיצוב, גיבוש אמצעי הבטיחות והקישוטים שיעוצב ככרם עתיק. מיד לאחר צאת יום כיפור החלה עבודת התקנת הסכך וצוות של מתקינים מקצועיים נתלו על חבלי סנפלינג מהגג וחיזקו את הסכך הענק בכ-70 כבלי מתכת ועשרות קורות עץ.

הסוכה כשרה למהדרין, כך שהמוני המבקרים הצפויים לבקר במלון יוכלו לקיים את מצוות הישיבה בסוכה.

מנכ"ל וולדורף אסטוריה, אבנר און: "מלון וולדורף אסטוריה ירושלים תוכנן במקור כך שהלובי הפנימי של המלון ישמש כסוכה חיה, עם גג זכוכית נפתח ובכך אנו משיגים בכל שנה את מה שכל בית מלון בארץ ובעולם מנסה לעשות מאז ומתמיד וזה להקים סוכה כשרה אך עם כל הנוחיות של מלון יוקרה. אני מזמין את כל עם ישראל, לבוא לירושלים, להתארח במלון וולדורף אסטוריה לקיים את מצוות הישיבה בסוכה וליהנות מאווירה נפלאה וארוחה טובה ברמה והסטנדרטים הגבוהים של הרשת הבינלאומית".

קרדיט תמונה: אביעד תבל

תגובות

להשאיר תגובה