נהירה המונית

בחודשים האחרונים אנו עדים להגעתן של משפחות צעירות מפסגת זאב לפרויקט אזורים במוצא עילית. צעירים אלו בוחרים פרויקטים ייחודיים התואמים את החזון והדרך בה הם רוצים לגדל את משפחתם, קרוב לעיר אך לא במרכזה, בטבע ובחברה טובה תוך קבלת שירותים מקיפים ואיכותיים. אלו הגורמים שפרויקט אזורים מוצא עילית הפך גורם משיכה מרכזי עבור צעירי פסגת זאב.

שוש שבתאי מנהלת המכירות של אזורים מוצא עילית מספרת: “בחודשיים האחרונים הגיעו לפרויקט במוצא כמה וכמה משפחות צעירות מפסגת זאב שהביעו ענין רב והעידו על עצמם שהם מחפשים מקום באזור ירושלים אך עם איכות חיים משודרגת, בנייה לא צפופה והרבה ירוק בעיניים. אני צופה שחלק גדול מהמשפחות יחליטו לעבור לפרויקט, זאת בנוסף למשפחות הצעירות שכבר החלו במהלך “.

פרויקט המגורים ‘אזורים מוצא עילית’ שיצא לדרך ב2014 כולל 221 יח”ד רובן דירות גן, מיני פנטהאוז, ופנטהאוז. בשלב הראשון נבנו 91 יחידות דיור שמרביתן כבר אוכלסו וכבר ניתן לראות במקום קהילה תוססת. בשלב השני של הפרויקט החלו עבודות הבניה לפני מספר חודשים והוא צפוי לכלול 114 דירות בגדלים של 4 ו-5 חדרים ובשטחים של 120-150 מ”ר עם מרפסות רחבות ידיים של 41-116 מ”ר  ו- 16 קוטג’ים יוקרתיים בשטח של כ-166 מ”ר בנוי, וחצר בגודל 50-150 מ”ר.
בכל יחידה ויחידה הנכללת בקומפלקס הושקעה מחשבה עיצובית ותכנונית מהמדרגה הראשונה תוך כדי הקפדה על הפרטים הקטנים ביותר.

פרויקט ‘אזורים מוצא עילית’  נבנה על שטח כולל של 55 דונם הכולל פארק רחב ידיים בשטח של כ-20 דונם, שבסיומו יכלול שבילי הליכה ופינות חמד, את ‘הבית הלבן’, בניין ההיסטורי מרהיב לשימור, שדרת הנשיאים אשר בה גדם העץ שנטע הרצל במתחם, ועצים אותם נטעו חמשת נשיאיה הראשונים של מדינת ישראל.
במרכז הפארק נמצא המבנה ההיסטורי “ארזה” אשר משוחזר ומחודש וייפתח כמרכז תרבות לצרכי הקהילה. במסגרת הפיתוח הסביבתי משוקמת גם “שדרת הנשיאים” בה נטעו נשיאי ישראל הראשונים עצי ארז.
השטחים הציבוריים בפרויקט היוקרתי כוללים שירותים נרחבים לטובת הדיירים, כגון חדר כושר, בריכת שחיה חצי אולימפית, ספא ועוד.

הרוכשים ב’אזורים מוצא עילית’ נהנים מסביבה כפרית בבנייה נמוכה, בד בבד עם המיקום האטרקטיבי של מוצא בין תל אביב לירושלים ונגישות נוחה ומהירה לכל מרכזי הקניות במבשרת ציון והסביבה. השכונה משויכת מבחינה מוניציפלית למועצת מטה יהודה ותשתיות החינוך כוללות גני ילדים במוצא, ובית הספר ‘עין הרים’ בעין כרם אליו נוסעים ילדי המועצה בהסעה מאורגנת. ייחודיות השכונה והרצון לשמר על סביבה כפרית ויוקרתיות, באה לביטוי בין השאר על ידי סגירת כל השכונה לתנועת כלי רכב, כאשר דיירי השכונה נכנסים ישירות לחניה הפרטית הממוקמת מתחת לביתם כך יובטח שהתושבים, ובכללם ילדי היישוב, ייהנו מפארק מוגן ומביטחון מלא.

ייחודיות השכונה, הרצון להישאר באזור קרוב להורים באזור ירושלים והרצון לגור בסביבה כפרית ויוקרתיות, הכוללת פארק מוגן, קאנטרי קלאב פרטי לתושבים ומרכז תרבות רק שלהם, מושך אליו משפחות צעירות רבות. “אזורים מוצא עילית היא שכונה איכותית ביותר, עם הרכב אוכלוסייה מהטובים שבמדינת ישראל. בין הדיירים אנו רואים עשרות משפחות עם ילדים קטנים בגילאי 30-40 שבאו להגשים את החלום לגור קרוב לירושלים מצד אחד וליד אזור כפרי שנותן תחושת קיבוץ, עם ציפייה לחינוך טוב לילדים, מגרשי משחקים והרבה ירוק” מספר דרור נגל מנכ”ל אזורים.

שוחחנו עם שירי דיירת שעברה עם משפחה וילדיה הרכים לפרויקט אזורים מוצא ואף שכנעה שתיים מחברותיה הטובות, לעבור לגור בשכנות אליה. נדהמנו לשמוע ממנה על הקשרים החמים שנרקמים במהירות בין תושבי השכונה:

“יחסי הקהילה חמים ונעימים, שמנו לנו את ערך הקהילתיות והחברתיות לסמל המתנוסס על דגלו של הפרויקט. במוצא עילית זכיתי לקבל תמורה מלאה לכסף ששילמתי. ההתרגשות מהמעבר לא חלפה שכן רמת החיים שלנו עלתה פלאים, מהצפיפות האורבנית עברנו למרחב אינסופי, לשקט ופסטורליות, וכל זה במרחק קצר מהבית בו גדלתי- בירושלים. התכנון לפארקים גדולים, המדשאות, מסלולי ההליכה והשבילים לצד המבנים המיועדים לשימור רק מעצימים את תחושת הטבע והקסם שיש באזורים מוצא עילית”

שנים עוברות, אופנות מתחלפות, מורשת והיסטוריה נשארים לנצח. זו בדיוק חווית המגורים המצפה לכם בפרויקט של חברת אזורים במוצא עילית. קומפלקס מגורים חדשני ועדכני המשתלב עם הסביבה הפסטורלית והאלמנטים ההיסטוריים של האזור מתובל בהמון סטייל. הוסיפו לכך את מיקומה של שכונת מוצא והייחודיות ההיסטורית ניתן להבין מדוע מדובר בהזדמנות כדאית שלא הייתה מאז ביקורו של הרצל ב – 1898.

תגובות

comments