החלטתם לצאת מירושלים, לא בטוחים אם לנסוע ב443 או בכביש 1, בדיוק בשביל זה אנחנו כאן

הדרך היוצאת מירושלים מעולם לא נראתה מסובכת יותר. נכון אתם בטח אומרים, שמים וויז ונותנים לקול הממוחשב לקחת אונו בנתיב מהיר יותר. אבל לטובת כל אלו שרוצים לפעמים לגוון, הנה היתרונות והחסרונות של כל אחד מהכבישים:

זמן

443 הוא כביש מהיר יותר נקודה, זה לא בגלל הגבלות שונות שחלות עליו (ותיזהרו ממצלמות המהירות באזור מודיעין) זה קשור לפקקים המתמשכים שצצים באזור ירושלים בוכה כביש 1. אז נכון שבקרבת שני המחסומים בכביש משתרעים לעיתים פקיים לא קצרים, אבל בסופו של דבר, כאשר מדברים על זמן, 443 מנצח ובגדול.

ביטחון

כאן אנחנו מדברים כבר על נוקאאוט ברור לטובת כביש אחד. אין מה לעשות בתקופה האחרונה במיוחד ובכלל הנסיעה בכביש 443 בחושך מזמנת לעיתים אזורים בעייתים ומסוכנים שבהם יכולים לצוץ בקבוקי תבערה ואבנים למיניהם. אז נכון שכביש אחד ידע את אחד הפיגועים המזעזעים ביותר בתולדות המדינה (האוטובוס שדורדר לתהום) אבל עדיין כביש 443 בסופו של דבר, פחות בטוח לנסיעה.

נוף

מה נגיד ומה נאמר, בשתי הדרכים הנוף פשוט מהמם, אם אלו ההרים של ירושלים והפסגות שנשקפות בכביש אחד, או השטחים העצומים הנשקפים בכביש 443, כאן מדובר בתחרות צמודה שאותה מפרה קצת החומה והגדר שמכערת את הנוף בכביש 443.

עצירות בדרך

כאן אנחנו כבר נכנסים למהות הנסיעה וכמובן למהות הנהג, אם אתם טיפוסים הרפתקנים מטבעכם, גם ככה החלטתם לנסוע בכביש 443 ושם תמצאו כמה פינות חמד אקראיות ופיראטיות, מצד שני לנוסעים בכביש אחד יש גישה ישירה לאתרי מורשת אמיתיים (לטרון וכיוצא בזה)

אוכל

על כביש אחד יש מקומות לא ראים בכלל לרדת לרגע מהדרך ולאכול, בעיקר במחלפים כדוגמת מחלף שורש) בכביש 443 יש בעיקר מזנונים לצד הדרך כשהידוע בהם הוא כמובן פרה פרה שנותן חווי ה, איך נאמר קצת אחרת למשתמש המצוי.

 

תגובות

להשאיר תגובה