עורכת כנס מיוחד בירושלים ב 12.06 בשיתוף איש יחסי הציבור ליעד רוח; צעירים מירושלים והסביבה מוזמנים להגיע ולהשפיע על תכנית הצעירים של 'יש עתיד'

'יש עתיד' תקיים כנס צעירים מיוחד בירושלים ותאפשר למשתתפים בו להשפיע על מצע המפלגה – ובכך תהפוך למפלגה הראשונה בארץ המאפשרת השפעה על מצעה להמונים. הכנס נערך לאחר השקת תכנית הצעירים לבחירות הבאות על ידי יאיר לפיד בפברואר השנה. כעת, יו"ר צעירי יש עתיד מקיים סבב כנסים ארצי ומאפשר לצעירים בכל הארץ להגיע ולהשפיע על התכנית – עד שתהפוך, בעזרתם, למצע רשמי. בכך הופכת 'יש עתיד' למפלגה הראשונה בארץ המאפשרת לציבור השפעה על מצעה.

לאחר הכנסים הקודמים שהתקיימו בראשון-לציון, באר שבע, נהריה, חיפה ואשדוד, הכנס שייערך בירושלים יאפשר גם לצעירי ירושלים להשפיע על מצע הצעירים, והוא ייערך בשיתוף עם ראש מטה 'יש עתיד' בירושלים, איש יחסי הציבור ליעד רוח.

יו"ר צעירי יש עתיד, יוראי להב הרצנו: "החלטנו לשים את הצעירים במרכז ולכתוב מצע המתייחס לבעיות של הצעירים בישראל, מה שאף אחד לא עשה בעבר, והחלטנו לנסח כזה מצע רק אם נתייעץ עם הצעירים עצמם בכל הארץ. אנחנו מגיעים לירושלים כדי לשמוע את הבעיות של הצעירים ולתת להם הזדמנות להוסיף רעיונות משלהם למצע שלנו. אני מזמין את כל מי שעתיד הצעירים בישראל חשוב לו, ללא קשר לשיוך פוליטי, להגיע – ולעזור לנו לסייע להם".

הכנס ייערך ב 12.06, בפאב ה"פיקידלי" במרכז העיר, הלני המלכה 9, בשעה 19:00. הכנס יהיה בהנחיית יו"ר צעירי יש עתיד.

להרשמה – https://www.yeshatid.org.il/tzairim_jerusalem

או: אלינה – 052-3991971

תגובות

להשאיר תגובה