לאבטזאכן

שירה אבן, בת 29 מיישוב בית נקופה היא דיג'יי במקצועה. אם ימים כתיקונם בעונה זו של השנה היא עמוסה בעבודה ועוברת ממסיבה למסיבה ומאירוע לאירוע אבל התקופה האחרונה טרפה את כל הקלפים עבורה ועבור חבריה למקצוע.

בתחילת יוני היא נתקלה בפרויקט שנקרא 'לאבטזאכן- משאית של אהבה ותרומה' בתל אביב והחליטה לקחת חלק. הפרויקט הוא פרויקט חברתי התנדבותי לגמרי שהקימו קובי שטח מפיק ומנחה אירועים שגם מצא את עצמו ללא עבודה בתקופה זו, ודפני ליף פעילה חברתית. מדובר במשאית שנוסעת ברחובות תל אביב כל שלישי אחר הצהריים, עושה שמח לתושבים ואוספת תרומות. כך בעצם משיגים שתי מטרות- משמחים את האנשים בתקופה הקשה הזו וגם אוספים תרומות לנזקקים, ולצערנו יש לא מעט כאלה בכללי ועקב המצב בפרט.

בכל יום שלישי אחר הצהריים יוצאת המשאית לסיבוב ברחובות תל אביב ועושה שמח. עם דיג'יי ומוסיקה מקפיצה, מנחה משעשע, רקדניות והרבה שמח. מאחורי המשאית המקושטת נוסעת שיירה נוספת של מכוניות שממשיכות את הוויב החיובי ואוספות את התרומות, אשר מועברות לנזקקים בשוקי קח קח ובעמותות שונות.

"אני חושבת שיש ערך מאוד גדול להזדמנות לשמח את האנשים שנתקלים בנו ברחוב, להעלות להם חיוך לרגע ולהמשיך הלאה" היא משתפת. 

ואכן זה הבסיס של הפרויקט שכבר מוכר על ידי התל אביבים וכבר יש לא מעט מגעים להביא אותו לעוד ערים (ביניהן ירושלים)- "הרעיון של אהבה מביאה אהבה זה משהו שאני מאמינה בו" היא מסכמת.

תגובות

להשאיר תגובה