ביום שישי ה-2.2.18 יתקיים יום אימוץ כלבים ברחבה המרכזית במתחם “התחנה הראשונה” בירושלים בין השעות 11:30-15:30.  את האירוע מארגנת עמותת “ירושלים אוהבת חיות”.

עמותת “ירושלים אוהבת חיות”, מקיימת ימי אימוץ בכל יום שישי בגן הסוס בירושלים והפעם תגיע להתארח במתחם “התחנה הראשונה” ביום שישי משעות הבוקר עד הצהריים. העמותה פועלת באיזור ירושלים וסביבתה לטיפול בבעלי חיים עזובים, בעיקר כלבים וחתולים.

עיקר הפעילות הינה מול השירות הווטרינרי להוצאת כלבים וחתולים לפני המתה. העמותה מחפשת לאותם בעלי חיים בית מאמץ, תוך ניסיון להגיע להתאמה המירבית בין הבית המאמץ למשפחה.

יום האימוץ מתקיים כחלק מסדרת אירועים במתחם “התחנה בראשונה” בחודש ינואר בסימן “פותחים את הלב לתרבויות חדשות”. בליבה של התחנה הראשונה נמצא המיצג “הלב של ירושלים” – מיצג ענק של לב, אשר מאיר את המרחב באור של סובלנות ואהבה.
חדווה ודנברוק יושבת ראש עמותת ״ירושלים אוהבת חיות”: “אימוץ כלבים הוא לא דבר מה בכך. מדובר באחד הרגעים החשובים בחיי משפחה, כמו אחריות על ילד. מדובר ביצורים מקסימים שיכולים להסב נחת והרבה אושר למי שיחליט לאמץ אחד. אנחנו כאן נלווה את המשפחות ברגע הזה. קוראים לכם לבוא בהמוניכם, לפתוח את הלב ולאמץ לכם חבר על ארבע”.

האימוץ כרוך בתשלום דמי אימוץ הכוללים רישיון, שבב וחיסונים.

 

תגובות

comments