השלב האחרון של פרויקט אזורים מוצא עילית היוקרתי יכלול 130 יחידות דיור ביניהן 114 דירות בגדלים של 4 ו-5 חדרים ובשטחים של 120-150 מ”ר עם מרפסות רחבות ידיים ו- 16 קוטג’ים יוקרתיים בשטח של 166 מ”ר בנוי וחצר בגודל 50-150 מ”ר.

פרויקט ‘אזורים מוצא עילית’  היוקרתי של חברת אזורים נבנה על שטח כולל של 55 דונם הכולל פארק רחב ידיים בשטח של כ-20 דונם, שיכלול שבילי הליכה ופינות חמד, את ‘הבית הלבן’, בניין ההיסטורי מרהיב לשימור שדרת הנשיאים אשר בה גדם העץ שנטע הרצל במתחם, ועצים אותם נטעו חמשת נשיאיה הראשונים של מדינת ישראל. במרכז הפארק נמצא המבנה ההיסטורי “ארזה” אשר משוחזר ומחודש וייפתח כמרכז תרבות לצרכי הקהילה. במסגרת הפיתוח הסביבתי משוקמת גם “שדרת הנשיאים” בה נטעו נשיאי ישראל הראשונים עצי ארז. השטחים הציבוריים בפרויקט היוקרתי יכללו שירותים נרחבים לטובת הדיירים, כגון חדר כושר, בריכת שחיה חצי אולימפית, ספא ועוד.

הפרויקט כולו כולל 221 יח”ד רובן דירות גן, מיני פנטהאוז, ופנטהאוז. בשלב הראשון נבנו 91 יחידות דיור שרבות מהן כבר אוכלסו וכבר ניתן לראות במקום קהילה תוססת. השלב השני והאחרון בפרויקט נמצא בתחילת ביצוע וכולל 114 דירות בגדלים של 4 ו-5 חדרים ובשטחים של 120-150 מ”ר עם מרפסות רחבות ידיים של 41-116 מ”ר ו- 16 קוטג’ים יוקרתיים בשטח של 166 מ”ר בנוי וחצר בגודל 50-150 מ”ר. בפרויקט 2 דירות לדוגמא– אחת דירת פנטהאוז בת 5 חדרים פלוס גלריה והשנייה דירת גן בת 6 חדרים פלוס מרתף.

שתי עסקאות גדולות שנחתמו לאחרונה בפרויקט ‘אזורים מוצא עילית’ היוקרתי: תושב חוץ קנדי, רכש שני חצאי דו-משפחתי בשלב ב’ וחיברם לווילה אחת 12 חדרים, בשטח של כ- 333 מ”ר בנוי ועוד כ-208 מ”ר, גינה המקיפה את הבית וחניה פרטית מקורה. הווילה ממוקמת בלב הקומפלקס, בחלק הקרוב ביותר לפארק ונמכרה במחיר של 8,326,000 ₪.

דירת גן, 6 חדרים עם מרתף גדול מאוד נמכרה לאחרונה ב- 4,267,500 ₪. מדובר בדירה לדוגמא הראשונה בשלב א’ בקומפלקס היוקרתי בשטח של כ-234 מ”ר, מתוכם מרתף ענקי בשטח של כ-76 מ”ר וגינה בשטח של 69 מ”ר. הדירה מוקמת בבניין טיפוסי בשלב א’ בן 3 קומות ובו 6 דירות בסה”כ, 2 בכל קומה.

הרוכשים באזורים מוצא עילית נהנים מסביבה כפרית בבנייה נמוכה, בד בבד עם המיקום האטרקטיבי של מוצא בין תל אביב לירושלים ונגישות נוחה ומהירה לכל מרכזי הקניות במבשרת ציון והסביבה. השכונה משויכת מבחינה מוניציפלית למועצת מטה יהודה ותשתיות החינוך כוללות גני ילדים במוצא, ובית הספר ‘עין הרים’ בעין כרם  אליו נוסעים ילדי המועצה בהסעה מאורגנת. ייחודיות השכונה והרצון לשמר על סביבה כפרית ויוקרתיות, באה  לביטוי בין השאר על ידי סגירת כל השכונה לתנועת כלי רכב, כאשר דיירי השכונה נכנסים ישירות לחניה הפרטית הממוקמת מתחת לביתם כך יובטח שהתושבים, ובכללם ילדי היישוב, ייהנו מפארק מוגן ומביטחון מלא.

דרור נגל, מנכ”ל אזורים: אנו שמחים לפתוח בבניית השלב האחרון בפרויקט יוצא הדופן של אזורים במוצא עילית. הפרויקט משקף שילוב נדיר בין מיקום אידיאלי, סביבה כפרית שאין כמותה ושכונה נוחה עם פיתוח סביבתי ברמה הגבוהה ביותר. השקענו משאבים רבים בבניית הפרויקט ובתכנונו, אין מדובר בפרויקט רגיל אלא באחת מהפנינים הנסתרות והמדהימות ביותר בישראל, ובימים אלו אנו מאכלסים את השלב הראשון של הפרויקט היוקרתי וזה מדבר בעד עצמו”.

תגובות

comments