פסטיבל הבירה בירושלים חוגג 16 שנים והוא חוזר עם 150 טעמי בירה מהארץ והעולם. לראשונה בפסטיבל תתקיים טעימת בירה מודרכת.

ימים רביעי וחמישי 21-22 ביולי
גן העצמאות, ירושלים

פסטיבל הבירה בירושלים, הוותיק והמגוון בישראל, יציין השנה את שנתו השש עשרה, עם 150 טעמים שונים של בירות ממגוון רחב של מותגים מוכרים בינלאומיים לצד מבשלות בוטיק מקומיות ואיכותיות.

לראשונה השנה תתקיים בפסטיבל טעימת בירה מודרכת שתועבר על ידי ג'רמי וולפלד , הברומסטר של בירה ג'מס – אשר תציג מגוון בירות בפסטיבל וביניהן בירה עם נגיעות ציפורן ובננה ובירה עם פירות יער.
בנוסף, זו הפעם הראשונה שמבשלת "שקמה", מבשלת קראפט ישראלית, תתארח בפסטיבל ותציג בירות קראפט חדשות שמיוצרות בשלושה סגנונות בישול שונים שמתבטאים בשלושה טעמים יחד עם מבשלת "רייזל", מבשלת בוטיק שמייצרת את הבירה בגליל ותציג בירה חדשה בסגנון בלגי, מבשלת "שריגים", הנמצאת לא רחוק, בהרי ירושלים, תייצר במיוחד עבור הפסטיבל, בירה טריפל בלגית 11% – בירה בסגנון מנזרים חזקה.

ואם זה לא מספיק, "בירבזאר" הוותיקים ישיקו בפסטיבל בירה חדשה ומפתיעה ולראשונה יציעו גם סיידר במגוון טעמים כמו תפוח רימון ולימונענע וגם המתססה שתיקח חלק בפסטיבל תציע מגוון סיידרים אלכוהוליים תוססים בטעמים פירותיים ומיוחדים של תפוח ואגס.
עוד ישתתפו בפסטיבל מבשלת אלכסנדר, מבשלת בוטיק ישראלית, עם בירות שונות ומיוחדות כמו בירה סייזון, בירה קיצית, בעלת ריחות פרועים של פירות ותבלינים, בירה האטצ' הירושלמית תציע חמישה סוגי בירה במגוון סגנונות אקזוטיים, מבשלת שפירא ומבשלת הרצל, שהחלו את דרכן בירושלים, יציגו גם הן בירות עם ארומות מיוחדות כמו אספרסו ושוקולד מריר ועוד.
כמדי שנה, ייקחו חלק בפסטיבל גם עשרות מותגים מרחבי העולם. בירה לופולוס, שמיובאת מבלגיה, יציגו בירה חדשה עם דובדבנים ובירה עם נגיעות קפה והדרים, מבשלת אשוף מבלגיה, עם בירה לה שוף אשר עשירה בניחוחות הדריים, קלילה ומפתיעה. עוד יקחו חלק בירות ממבשלת לף הבלגית, מבשלת קירין היפנית הגדולה והידועה בעולם, מצרפת, תגיע blanc – בירת חיטה הדרית, מתאילנד יהיה ניתן לטעום את הבירות של מבשלת צ'אנג ועוד.
לצד הבירות האיכותיות, ייהנו המשתתפים בפסטיבל מדוכני אוכל עם מגוון מנות כמו נקניקיות בעבודת יד, בשרים מעושנים, המבורגר של שגב הירושלמי (עם אופציה לטבעוני) ועוד.

ואיך אפשר בלי מוסיקה טובה?
ביום רביעי יופיעו יסמין מועלם, רביד פלוטניק (נצ'י נצ') שיארח את סימה נון, ו-DJ Ben Ben אשר יגיע במיוחד היישר ממנהטן.
וביום חמישי יופיעו The Paz Band, טונה וDJ TERRA (בר לוי), אמן בינלאומי, אשר מככב בפסטיבלים ברחבי העולם.
באי הפסטיבל יזכו להנחות במגוון מלונות בעיר. ולמי שירצה להמשיך את הלילה גם אחרי הפסטיבל, הנחות גם בעשרות ברים ברחבי ירושלים יינתנו למציגי כרטיס לפסטיבל.

מחיר כניסה: החל מ65 ₪ כניסה, הגשה או מכירה באירוע מעל מגיל 18.

להזמנת כרטיסים ומידע נוסף: https://www.jerusalembeer.com/


תגובות

להשאיר תגובה