יקב קסטל המוערך בבעלות משפחת בן-זקן, מציע לרגל ט"ו באב סיורים אקסקלוסיביים וטעימת יינות במרכז המבקרים של היקב במושב יד-השמונה

לאחר שעבר למשכנו החדש במושב יד-השמונה בהרי ירושלים, יקב קסטל המוערך מציע לאוהבים סיור רומנטי לרגל ט"ו באב במרכז המבקרים החדש, אשר כולל הדרכה וטעימת יינות עם הצוות המקצועי של היקב, הצצה למרתף החביות העשיר של משפחת בן-זקן וסיור מקיף ברחבי היקב, אשר מוביל לסיור בנבכי היסטוריה הייחודית של משפחת הייננים, המתכתבת עם סיפורה החקלאי והציוני של מדינת ישראל.

הקמת היקב קרמה עור וגידים עם נטיעת הכרם הראשון בשנת 1988, בסמוך ליקב הראשון ולביתו של אלי בן-זקן במושב רמת-רזיאל, על-פי מסורת צרפתית הנהוגה בבורדו ובבורגון. חברת המשפחה, העיתונאית דליה פון לרנר, הביאה את אחד מקבוקי היין של היקב לטעימה עיוורת על-ידי סרנה סטקליף, מנהלת מחלקת היין של בית המכירות סותביס'. היין זכה למחמאות אדירות מסטקליף, מה שהוביל לכך שבן-זקן הבין לראשונה ש"יש לו משהו ביד" והפך את היקב לעיסוקה העיקרי של משפחתו.ניתן לשלב במהלך הסיור ביקב ארוחה עם שף וסיור בכרמי היקב.

הסיורים ביקב נערכים \ לקהל מצומצם בתיאום מראש בלבד בימים א'-ו', בשעות 9:00-16:00.ניתן לתאם מראש ביקור קבוצות של עד 30 אנשים, עלות הכניסה הינה 130 ש"ח לאדם.

יקב קסטל

www.castel.co.il

 

תגובות

להשאיר תגובה