נעם וזאנה, מוזיקאית ומלחינה ישראלית מגיעה, עם סיבוב ההופעות המצליח שלה, ל-3 הופעות בישראל. הראשונה תתקיים ב"טרמינל תרבות" במתחם התחנה הראשונה בירושלים ביום רביעי, ה-17.1.18 בשעה 20:30

"טרמינל תרבות" במתחם התחנה הראשונה בירושלים יארח במופע חד פעמי את הזמרת והמלחינה נעם ואזנה במופע שסחף את אירופה "הגירת הלב". השירים במופע הם פרי עטה של וזאנה ולקוחים מאלבומה "הגירת הלב" ("Love Migration") שיצא ב-2014 ועמד במקום ה-14 ברשימת רבי המכר בitunes בהולנד. האלבום גם זכה לפרס עידוד היצירה של אקו״ם.
וזאנה מגדירה את האלבום כ"יומן מסע ובו תיאור של חוויית הגירה שגוררת בעקבותיה סיפור אהבה בשלט רחוק".
בפשטות מתוחכמת, נועם נושאת את המאזינים איתה בחיפוש אחר תחושה של בית. קולה הכריזמטי של נועם יישאר אתכם הרבה אחרי ההופעה אך לא פחות הווירטואוזיות שלה – נועם היא האמנית היחידה בעולם שמנגנת טרומבון ופסנתר בו זמנית. שירתה מערבת עולמות מוזיקליים מתחומי המוזיקה הקלה, ג׳אז ואפילו אופרה.
וזאנה תתארח במתחם התחנה הראשונה בירושלים כחלק מסדרת אירועים בחודש ינואר בסימן "פותחים את הלב לתרבויות חדשות"- "הלב של ירושלים"  הינו מיצג ענק של לב, הגדול ביותר במזרח התיכון, אשר ממוקם ברחבה המרכזית של "התחנה הראשונה" ומאיר את המרחב באור של סובלנות ואהבה.

עלות כרטיס: 50 שקלים. 
לפרטים נוספים ורכישת כרטיסים: https://www.facebook.com/events/400782273705724/
 
מצ"ב תמונות. קרדיט צילום: יח"צ נעם ואזנה. מאושרות לפרסום ללא תשלום. 

 

תגובות

להשאיר תגובה