הסוכה הראשונה מסוגה של WeWork תוקם במתחם התחנה בירושלים ותוכל לשמש כמשרד נייד עם גישה חופשית לWiFi, שולחנות עבודה, חדרי ישיבות, בריסטה וברמן.

ירושלים, 16 בספטמבר 2018 – WeWork – החברה הקהילתית שחרטה על דגלה לסייע ליזמים להגשים את חזונם – תציין את חג הסוכות ואת הפתיחה המתקרבת של מתחמה הראשון בירושלים, ותבנה סוכה שתמוקם במתחם התחנה ההיסטורי בירושלים. הסוכה תהיה פתוחה לציבור בין ה-20-28 בספטמבר.

כידוע, את חג הסוכות אנו מציינים בבניית סוכה חיצונית לבית (אמנם בלי וויפיי, בדרך כלל), שנועדה לארח את יושבי הבית וחבריהם למשך השבוע. לקראת הפתיחה הממשמשת ובאה של מתחם WeWork הראשון בירושלים ב-2 באוקטובר, הסוכה של WeWork תספק "משרד לעת צורך", שכולל שולחנות עבודה בפנים ובחוץ, גישה חינמית לוויפיי, אזור לאונג' לאירוח או למנוחה ושני חדרי ישיבות — חווית WeWork אמיתית למבקרים. בסוכה תמצאו את עובדי WeWork שיוכלו לעזור בכל שאלה וגם בריסטה, ברמן ודיג'יי בשעות הערב שיזיז את העניינים!

המתחם הראשון של WeWork בירושלים, שייפתח ב-2 באוקטובר ברחוב קינג ג'ורג' 20, יהיה המתחם התשיעי בסך הכל של WeWork בישראל, יחד עם חמשת המתחמים בתל אביב, המתחם בהרצליה, המתחם בבאר שבע והמתחם בחיפה. בדומה לשאר המתחמים, WeWork ירושלים ינוהל על-ידי צוות מנהלים מקומי אשר יכיר את החברים בו באופן אישי, יסייע להם בבניית המטלות היומיומיות וייזום אירועים שיעודדו שיתופי פעולה ביניהם. כמו כן, יעביר צוות המנהלים הכשרות וקורסי העשרה בנושאי מיומנויות עסקיות ועוד.

"בימינו, הצורה בה אנו עובדים וחיים עוברת שינוי משמעותי — אנו רוצים לעבוד בגמישות, באנרגיות גבוהות ומכל מקום בעולם, וגם מחפשים את המשמעות והערך המוסף בכל פעולה שאנחנו עושים — WeWork ממקמת את עצמה בחזית השינוי הזה", מסביר בנג'י זינגר, מנכ"ל WeWork ישראל. "היוזמה לבנות סוכה בירושלים מתכתבת עם כלל הפעילויות שלנו בארץ ובעולם, שנועדו ליצור קהילה עסקית שתספק חלל מעורר השראה, בו אפשר לפתח דברים משמעותיים ובעלי ערך. הסוכה שלנו, בית זמני לשבוע ימים, פתוחה לכל אורח/ת ומאפשרת לנו לשתף פעולה עם אורחים חדשים וחברים מוכרים. אנו נרגשים מאוד לארח את כולם בסוכה הראשונה של WeWork בעולם!"

   WeWork מצטרפת בימים אלו לצמיחה האינטנסיבית של העיר ירושלים והגידול בחברות סטארט-אפ, הייטק וביו-טק, הכוללת כ-600 חברות טכנולוגיות, 15 אקסלרטורים והאבים (מאיצי-יזמות), מרחבי עבודה רבים, וכ-18 קרנות השקעה.  הרשות לפיתוח ירושלים עם משרד ירושלים ומורשת ועיריית ירושלים, פועלות בשנים האחרונות במטרה להגדיל ולהרחיב את תעשייה זו בעיר, דרך מתן תמריצים כספיים, מענקים והקלות פיננסיות, ויצירת אקוסיסטם. כחלק מהתמריצים אלו, הרשות לפיתוח ירושלים מציעה לחברות סטארט-אפ שיפעלו במתחם WeWork, ושעומדות בקריטריונים השונים, להגיש בקשות למענקים ותמיכות במטרה לקבל סיוע שיאפשר את הצלחתן.

 

תגובות

להשאיר תגובה