סלפי?!

בשבועות הקרובים תעלה עיריית ירושלים בשיתוף עם חברת "אריאל" וחברת "עדן" מייצבים צבעוניים במגוון רחובות במרכז העיר, זאת במטרה לחזק את המרחב העסקי של מרכז העיר ירושלים תוך יצירת חווית שוטטות ייחודית שתעודד תושבים ומבקרים לפקוד את מרכז העיר ירושלים.

המייצגים יוצבו ברחובות מרכזיים ובכך יהוו אטרקציה נוספת לעיר המיוחדת שלנו.

״המייצגים מציעים חווית תיירות ייחודית, אווירה של חג עבור המטיילים בעיר, התושבים והמבקרים כאחד, לצד עידוד עידוד תושבים ומבקרים לטייל ברחובות ולהנות מהעסקים המקומיים, , התיירות והתנועה ברחובות״, מספרים בעירייה.

פרויקט המייצבים החל לראשונה ברחוב יואל משה סולומון עם מייצב המטריות הצבעוניות. המייצב נחל הצלחה גדולה הן בקרב תושבי העיר, בקרב תיירים ומטיילים וגם  טרם לעסקים המקומיים בסביבתם.

ראש העיר, משה ליאון: ״זהו פרויקט אחד מיני רבים שמובילה עיריית ירושלים כחלק מתכנית הקיץ הירושלמי ברחבי העיר. מדובר בתכנית נרחבת הכוללת מגוון שלם של אירועים, ביניהם אירועי אומנות כמו זה, אירועי תרבות ואירועי קהילה שונים. אני מזמין את כלל אזרחי מדינת ישראל ואת תושבי העיר בפרט, להגיע ולהנות מהקיץ הירושלמי, לאחר כמעט שנתיים בהן נאלצנו להישאר בבית״.

רשימת המייצבים שיוצגו ברחובות:

פריחת הדובדבן״ – רחוב בן שטח –מיצב המעניק תחושה של פריחת עץ הדובדבן, שדרה רכה ונעימה בצבעים ורוד ולבן.

״עפיפונים״ – רחוב ההסתדרות – פרויקט עיצבי המשלב מיצב אומנותי ומענה להצללה ברחוב בחמישה צבעים.

״חלון מעגלי״ – רחוב החבצלת – מיצב המתאר את אחד ממגוון הסגנונות האדריכליים של ירושלים, חלונות מעגליים מסוגים ומצבעים שונים. חלונות מלאים ב״הפתעות״ מגוונים כמו העיר ירושלים, כאשר חלקם מוארים ועשויים מחומרים משתנים.

״ציפורים״ – רחוב בצלאל (הקטן) – מיצב של להקת מתעופפות היוצרת מראה מרהיב על רקע השמיים כשם שתושבי ישראל זוכים לחוות את נדידת הציפורים פעמיים בשנה ולהנות מהקדם המתרחש.

״מטריות״ – רחוב יואל סולומון – פריסת המטריות ברחובות התחילה את דרכה במדינות רבות ברחבי העולם: בפורטוגל, תורכיה סרביה, גרמניה, קמבודיה ועוד.

״בלרינות״ – רחוב ריבלין – חצאיות טוטו צבעוניות של בלרינות עם פוזיציות ריקוד שונות. 

״כדורים״ – רחוב לונץ – מיצב ססגוני ושמח במראה של מסטיקים עגולים.

עיגולים" – סמטת דרום – מיצב עם הצללה המתפרשת על פני הקרקע ובו עיגולים בחמישה צבעים.

מתנפחים בצורות שונות" – רחוב דורות ראשונים

תגובות

להשאיר תגובה