ירושלמים, כבו את האוטו וחיזרו לבית. עולם העיצוב לבית כובש את ירושלים והכל- עד 50 ש"ח. איך זה נקרא? הכי קל לזכור: AD50. חנות עיצוב מקוונת שמכילה כלי נוי מקסימים ומקוריים לחלל הבית: לגינה, למטבח, לסלון, לחדר השינה ולאמבטיה. שווה בדיקה

האמת? עד שאיקאה עשתה עלייה לכיוון ההרים, כבר כל בית שני מכיל את הרהיטים ומוצרי העיצוב הדומים: אותן צלחות וכוסות, אותן כריות, אותם ארונות. אני צריכה מקוריות ואם זה עם חותמת "ירושלמי" אז אני בוודאות אצה-רצה לקנות. AD50 חסך לי את הנסיעה. האתר החדש לעיצוב הבית מכיל דברי נוי מקסימים ומקוריים במחירים שווים לכל כיס.

פריטי הנוי המוצעים באתר ייחודיים ומדוייקים מקרינים תחושה טובה וקלילה לנפש וגם לעיניים.

הרעיון להקים את האתר היה של חבר'ה ירושלמים: ינון כהן, אלעד קוליוק, ציון עזרא ומגדנאל קוזוכוביץ׳ והוא נולד מתוך הבננה כי ענף עיצוב בית יקר יתר על המידה ומוצרים שראויים למחירים תקינים נמכרים במחירים מופקעים ומתוך רצון להנגיש את עולם עיצוב הבית לכולם ומתוך הבנה כי זהו שוק שלם אשר אינו מונגש לכל שכבות הציבור. “אנחנו רוצים להגיד לכולם – לא מוותרים לרגע על האיכות, אפשר למכור במחיר אטרקטיבי יותר את אותם המוצרים שהיינו רגילים לקנות במחיר גבוה פי 2 ומעלה ועדיין להרוויח. אנו מאמינים בכך שלכל אחד ואחת מגיע בית מעוצב וכאן כיזמים צעירים ופעילים מאוד חברתית השקענו סכומי כסף אדירים על מנת להנגיש את עולם עיצוב הבית בצורה הנוחה והמתקדמת ביותר – לכולם!”האתר, שמציע את שירותיו ברחבי הארץ, רשם הצלחה גדולה במכירות כבר בשבוע הראשון להשקתו: ״השבוע הראשון לפעילותנו עלה על כל דמיון והיה פשוט מטורף, פריטים רבים אזלו ומילינו במהרה את המלאי על מנת שכל הרוכשים יוכלו להשיג את מבוקשם. בנוסף, כבר השבוע נוסיף עשרות מוצרים שיענו על הביקוש האדיר. חלק מהמוצרים התווספו לאור בקשות מיוחדות מצד הגולשים ולאור ההבנה שלנו כי הטעם הישראלי עשיר ומגוון וכדי לקלוע לטעמם של מרבית האנשים עלינו להעשיר את המוצרים וכבר השבוע הגולשים יהנו מחוויה נעימה עוד יותר שתשאיר אותם זמן ארוך באתר".

ad50.co.il

תגובות

להשאיר תגובה