דוגמנית היום: ירדן שלו

הכירו את ירדן שלו, הדוגמנית היפהפייה לבית “Sharon Agency”, שחולמת על לימודים בוינגייט, מכורה למתוקים, ומתכננת לקחת לאי בודד את הפריט הכי פרקטי שאפשר.

ספרי לי על עצמך

 אני ירדן שלו בת 18 מהרצליה, ולומדת בתיכון הראשונים ומרחיבת את מקצועות הלימוד כלכלה ומנהל עסקים, וביולוגיה, לא מזמן חתמתי הסוכנות “Sharon Agency”.

מזל: טלה

עיסוק: תלמידת בתיכון הראשונים בהרצליה

חלמת על דוגמנות מגיל קטן?

לא זה חלום שהתפתח והתגבש עם השנים כאשר נחשפתי לדוגמניות יותר ויותר העולם שלהן היה נראה לי מעניין ומלא ריגושים וחוויות מדהימות.

תחביבים?

 התחביבים שלי הם לצאת לבלות עם חברים כמה שיותר הרבה, רק לאחרונה הגעתי לגיל 18 ואני חושבת שנפתח בפני עולם חדש עם מגוון  חוויות רחב יותר.

מה החלום שלך?

החלום שלי זה שיהיו לי חיים נוחים ונורמאלים שאני אצליח להסתדר ולהקים בית למופת במדינת ישראל להיות בעלת משפחה אוהבת שתהיה תמיד שמחה, בריאה ומאושרת ללא שום דאגות. אני לא ממש בגיל שיש לי מטרות ידעות שאני יודעת פחות או יותר מה אני רוצה להשיג ואיך לממש את עצמי, אבל אני מאמינה שזה יגיע כרגע אני חוללמת שרק יהיה לי טוב לא משנה לאן אפנה. אבל אני משערת שהחלום שלי זה להצליח בתחום הספורט אולי להיות תזונאית, או מדריכת כושר ואולי שניהם.

איפה את רואה את עצמך עוד 5 שנים?

עוד חמש נשנים אני רואה את עצמי לומדת בוינגייט  ממשיכה להתאמן בדניס השרדות ואולי אף כבר בחגורה שחורה. אני רואה את עצמי כבר לאחר טיול שאני מתכננת לעשות בהודו, להכנס לשלווה ולרוגע בתוף עצמי לראות קצת עולם, ואז להתחיל את החיים האמיתיים.

a6cc5298-d7a8-4129-ad15-74895ce80e24

למה את מכורה?

 עם זה שאני מאוד דואגת לתזונה נכונה אני ממש מכורה לאוכל ובעיקר למתוקים. ארוחה לא נחשבת בשבילי לארוחה אם היא לא מסתיימת במשהו מתוק.

מה היית לוקחת איתך לאי בודד?

מברשת ובמשחת שינים, כי ממש חשוב לי בריאות הפה שלי ושיהיה תמיד נעים והרגשה טוב ומטופחת שם.

ספרי לי על רגע קשה:

 לי אישית מאוד קשה לריב עם חברים לצערי אני לא אדם שאוהב להתווכח ולפעמים זה בא על חשבוני אפילו אם אני יודעת שאני צודקת.

הייתי רוצה להיות יותר אגרסיבית ואולי שיהיה לי את הכוח להתווכח אך לרוב אין לי זאת על מנת לא לריב ולא להרוס חברות אך במקום לא לפגוע באחר לרוב אני פוגעת בעצמי. לכן בעיקר קשה לי לריב עם חברים. (העדיף שלא לפרט על מקרה שפציפי על מנת שלא אצטרך לריב עם אחד מהם שוב

 בילוי מועדף?

ללכת למסעדות שוות עם חברים ולטחון אוכל, לצחוק, לשוחח ואם זה עם בנות כנראה גם לרכל כמובן. 

סרט אהוב?

“קליק” עם אדם סנדלר- סרט מומלץ מומלץ מומלץ!

תגובות

comments