אופטימלי לכולם

הצרת היקפים ב70 דקות? מסתבר שזה גם אפשרי ויש גם שאיבת שומן בהרדמה מקומית, טיפולי לייזר מתקדמים והדמיה של הגוף אחרי ניתוח ב-360 מעלות. "אופטימל" מרכז רפואי בירושלים מציע שלל טיפולי אסתטיקה משלימים בהם כל אחד ואחת יכולים למצוא מענה על ידי מיטב המומחים

הקידמה הגיעה לירושלים ועכשיו זה גם רשמי. בימים אלה מושקת ב"אופטימל", המרכז הגדול ביותר לרפואה אסתטית בירושלים שיטת טיפול מהפכנית להצרת היקפים,לאחרונה רכש המרכז את מכשיר ה- CoolTech העולמי להצרת היקפים בהליך פשוט אשר מתבסס על עקרון פגיעותה של רקמת השומן לשינויי טמפרטורה. הטיפול נעשה בתהליך טבעי לחלוטין על ידי קירור מבוקר של האזור הרצוי בשילוב ואקום, ללא התערבות כירורגית או מזרקים, ללא אשפוז, ללא זמן החלמה וב-70 דקות בלבד.

"בטיפול ממוצע, מטופל/ת מסיר בין 5-6 ס"מ בהיקפים " אומר ד"ר ג'יימס שאול, ראש תחום אסתטיקה באופטימל ירושלים. "הטיפול עצמו הוא חיצוני בלבד, מעין מקרר קטן בעל מערכת שאיבה מיוחדת, הגורמת לקירורה של רקמת השומן ומביאה לידי פירוק של התאים. לרוב מספיק טיפול אחד, אבל ניתן לעשות עד שלושה טיפולים. התוצאות נראות לעין לאחר שישה שבועות".

מכשיר הCoolTech  מורכב מידיות שונות המותאמות באופן מיוחד לכל אזור בגוף, ובכך מאפשר טיפול במספר מקומות במקביל. האזורים בהם ניתן לטפל: שכמות, זרוע אחורית, גב עליון ותחתון, בטן עליונה ותחתונה, מותניים, ירכיים וברכיים.

ועכשיו במבצע השקה: טיפול ראשון ב- 5,000 ₪, וטיפול שני ב50% הנחה!

 

 

תגובות

להשאיר תגובה