"מבוי סתום", ארגון המסייע לנשים מסורבות גט ועגונות, ישתתף בקמפיין בינלאומי להעלאת מודעות לסרבנות גט ועגינות. מטרת הקמפיין להעלות מודעות למצוקה הגדולה ולקשיים שנתקלות בהם נשים שכל רצונן הוא להתגרש ולקבל את הגט וכמובן, לעודד את הציבור לדרוש מבתי הדין לקדם פתרונות לעגונות ומסורבות הגט.

מי שעומד מאחורי הקמפיין הוא ארגון דומה מאוסטרליה בשם unchain my heart שהעלה את התמונה המצ"ב עם ההאשטג: #getyourgett (פירוש חופשי: השיגי את הגט שלך), שהחליט להוציאו בסמוך לציון יום העגונה הבינלאומי המצוין בתענית אסתר.

עו"ד אורית להב, מנכ"לית מבוי סתום: "מדהים לראות כמה הנושא חשוב ומעורר עניין בכל העולם ולא רק בישראל. החלטנו ב"מבוי סתום" לתת דגש בקמפיין לגיוס אנשים שיעלו את המודעות לנושא הכאוב הזה, בין היתר כדי שנשים שנמצאות בתהליך ידעו שיש מי שיכול לעזור להן בתהליך ושהן לא לבד במערכה הזו".

"מבוי סתום" גם יציינו את יום העגונה הבינלאומי בטקס הקראת עדויות מרגש בתחנה הראשונה בירושלים ביום א' 8.3 בשעה 19:00. בטקס עתידים להשתתף אישי ונשות ציבור מוכרים ושחקני הסדרה "מתיר עגונות" שהעלתה השנה את נושא סרבנות הגט והעגינות לכותרות.