אבק כוכבים

זה היה ממש סוף שבוע של כוכבים בירושלים ולו רק בגלל פסטיבל הסרטים שהתקיים שם. ששון גבאי, חיים זנאתי ולירון וייסמן למשל בחרו לישון במלון דן בוטיק, איך לא, הוא היה ממש סמוך לסינמטק

קוונטין טרנטינו ולורי אנדרסון הם אמנם שמות גדולים משהו, ואכן זה היה כבוד לארח אותם. אבל גם השחקנים הישראלים כיכבו, תרתי משמע בפסטיבל הסרטים ומזלם שירושלים היא עיר, איך נגיד, תיירותית משהו  שיש בה כמה בתי מלון.

הראשון הוא השחקן הותיק והמוערך ששון גבאי שהגיע ביום שישי למלון דן בוטיק ירושלים בדרכו לפסטיבל הסרטים בעיר. גבאי ששבר את רגלו לאחרונה הגיע עם קביים וגבס ואיך שהגיע למלון שאל אם יש במקרה כסא גלגלים במקום שיהיה לו קל להתנייד, אז בן ינובר, מנכ"ל המלון מיד הביא לו כיסא גלגלים שיוכל לזוז בקלות בשטחי המלון.

בשישי בצהריים ששון הלך עם אישתו דפנה לצפות בסרט בפסטיבל וכמובן לא ויתר על כיסא הגלגלים כשאישתו דוחפת אותו בהלוך ובחזרה למלון.

השחקן חיים זנאתי הגיע ביחד עם אשתו רוני חן לאותו בית המלון שישי בצהריים לצפות בהקרנה של סרט שבו הוא מככב. בארוחת שישי זנאתי עשה קידוש ולהפתעתו פגש שם את חברו ששון גבאי הפצוע ששיחק עמו בסרט כידון. משפחת גבאי הצטרפה לשולחן של משפחת זנאתי וכולם אכלו יחד ארוחת ערב. מספרים שהיה שם שמח.

ביום חמישי גם השחקנית לירון וייסמן ביקרה בלון דן בוטיק והשתמשה בחניה של המלון בדרך לצפייה בסרט החדש שלה שהציג בפסטיבל הקולנוע בעיר.

תגובות

להשאיר תגובה