אין אירוע וחגיגה מוצלחים בלי בלונים

מתכננים יום הולדת, חתונה או בר מצווה? רוצים לעצב את המקום באופן מרשים ומשמח? בלונים היו וימשיכו להיות מוטיב מוביל בעיצוב אירועים.

 אולי זה בגלל צורתם העגלגלה והצבעונית, אולי בגלל שהם קלילים ואווריריים, ואולי בגלל שהם מלאי נוסטלגיה וזיכרונות ילדות. בכל מקרה, בלונים מעוצבים היו ויהיו מרכיב מהותי בעיצוב אירועים פרטיים ועסקיים, לצעירים ולמבוגרים. כיום בלונים מעוצבים מוצעים בשלל סוגים וצורות מפוארות ויצירתיות במיוחד, לצד אפשרות לקיים בעזרתם מגוון פעילויות מהנות.

עיצוב מקצועי בבלונים

אם אתם חושבים שעיצוב מתחם אירוע בבלונים מסתכם בתליית מספר בלונים צבעוניים ברחבי האולם, כנראה שאתם לא מרבים להגיע לאירועים. בעשור האחרון עיצוב בלונים הפך לתחום מקצועי המציג יצירות אומנות מרשימות וייחודיות, מותאמות באופן אישי לכל סוג של אירוע בכל קונספט ואופי. בדרך כלל נעשה שימוש בשלושה סוגים עיקריים של בלונים: בלוני באבל יוקרתיים ואיכותיים מפלסטיק שנהוג למלא בהליום, בלוני גומי לטקס גמישים במיוחד ובלוני מיילר שהינם בלונים מתכתיים בשלל צורות. מקצוענים בתחום יודעים איך להעניק להם לכל צורה, גודל, גוון וחזות מבוקשת ולהפכם ליצירות מושקעות ומעוררות התפעלות.

בלונים מעוצבים למגוון אירועים

רמת הביצוע והגימור הגבוהה, לצד שלל אפשרויות עיצוב ושימוש בבלונים, הפכו אותם למתאימים ומבוקשים בשלל סוגי אירועים, בכל קנה מידה ואופי. כך למשל, ניתן לעצב ליום הולדת בלונים בצורת גילו של בעל השמחה, ולעצב בריתה עם סידורי בלונים קטנים וחמודים לשולחנות. כמו כן, אפשר לעצב בר מצווה עם קשתות בלונים גדולים ומרשימים, או עם עיצובי בלונים המורכבים משם בעל השמחה כשכל אות מורכבת ממאות בלוני הליום או מיילר. גם ניתן לספק לרחבת הריקודים של חתונה כתרים וצמידים זרחניים בעיצוב שמח במיוחד, לצד רשת מלאה בבלונים הממלאים את החלל במשיכת חוט. וזאת רק ההתחלה לעולם שלם של עיצובים בבלונים.

גם הפעלות עם בלונים

לצד עיצוב אירועים, מוצעות בימינו על ידי חברות מקצועיות גם הפעלות עם בלונים. מדובר בהפעלות שבעיקר מיועדות לילדים לימי הולדת, בר או בת מצווה וגם לחתונות ובריתות ואירועים נוספים שאליהם מוזמנים הרבה ילדים. אכן, אין מאושר מילד המקבל משגר טילים בליסטי מעוצב מבלונים, או ילדה הזוכה לכתר בלונים מרשים בצורת הדמות האהובה של הלו קיטי.

חברה מומלצת שבלונים הם מומחיותה

אם הבנתם שבלונים הם מה שאתם צריכים באירוע הבא, בכדי שתזכו במוצר ושירות נאותים חשוב לבחור בחברה מקצועית שבלונים הם התמחותה העיקרית. כדאי לבחור חברה המתחדשת כל הזמן בטכניקות ושיטות עיצוב כדוגמת EBalloon, המעניקה קשת רחבה של פתרונות עיצוב ומיתוג מתקדמים עם בלונים ברמת ביצוע וגימור גבוהה ביותר. השירות מסופק עבור כל סוג של אירוע פרטי או עסקי, בכל קונספט ובכל אווירה מבוקשת. זאת לצד הפעלות יצירתיות ומושקעות עם בלונים ושירות לא דופי המספק מענה מדויק עבור מחירים שווים לכל כיס.

לעוד פרטים אודות עיצוב בלונים באירועים והפעלות עם בלונים, צרו קשר עם חברת EBalloon בטלפון 054-3053989.

 

תגובות

להשאיר תגובה