בפרויקט היוקרה "בוטיק הנביאים" של חברת 'אזורים' דווח על 7 דירות של 3 4 ו-5 חדרים שנמכרו בחודש האחרון בסך כולל של כ22  מיליון ₪

תקופת הקיץ הביאה עמה משב רוח חם גם לרוכשים בפרויקט היוקרה "בוטיק הנביאים". 7 משפחות רכשו בחודשיים האחרונים ( יוני יולי) 7 דירות בפרויקט הירושלמי היוקרתי של חברת 'אזורים'.
בין היתר נמכרו  5 דירות של 3 חדרים בשטח של כ- 72מ"ר אשר נמכרו במחיר ממוצע של כ 2.25 מ' ₪ לדירה.

דירה נוספת של 4 חדרים בשטח של כ- 128.5 מ"ר + מרפסת של  כ- 26.5 מ"ר במחיר של 5 מיליון ₪

ודירה מדהימה נוספת של 5 חדרים בשטח של כ- 147.5 מ"ר + מרפסת של כ- 11 מ"ר במחיר של 5.5 מיליון ₪.

עם הדירות יקבלו הרוכשים גם מחסן וחניה פרטית בחניון התת קרקעי המפוקח 24/7 ע"י מצלמות אבטחה.

גם רוכשים אלו, בדומה לרבים אחרים בפרויקט, הם זוגות ישראלים המגיעים ממרכז הארץ כשלדבריהם באו "להגשים חלום של שנים רבות- לגור בלבה של עיר הבירה הירושלמית המרתקת".  

למעשה, רכישה זו ממשיכה את מגמת רוכשי הדירות המגיעים לפרויקט מכל רחבי הארץ, כשנראה כי גם כאן המניע העיקרי אשר הוביל לרכישת הדירה הוא לעזוב את ביתם הגדול שהפך לדבריהם ל"גדול מידי" בעקבות עזיבת ילדיהם, וכעת הם בחרו לשדרג עצמם לדירת בוטיק יוקרתית, במקום עליו חלמו תמיד- מרכז העיר ירושלים. אחד היתרונות של בוטיק הנביאים הינו המיקום המצוין, והגבוה יחסית, המבטיח נופים עוצרי נשימה של ירושלים במלוא הדרה, כשירושלים העתיקה והחדשה מתפרסות מולם כמו על כף היד. הר הבית והר הזיתים, יוצרים קשת נופית מרהיבה שאין שניה לה בכל העולם. הבניין עצמו מהווה פנינה אדריכלית בזכות עצמה.

במתחם עומדת להסתיים בניית מלון בוטיק קטן ואיכותי בקומות התחתונות עם 49 סוויטות מרווחות. המלון יעניק אופציה ייחודית לדיירי בוטיק הנביאים, וכשיגיעו הילדים והנכדים לביקור, יהיה היכן לשכן אותם.  המלון עתיד לכלול גם מסעדה כשרה שניתן יהיה לקבל בה שרות וכל שאר השירותים האופייניים לבית מלון. הבניין מוקף גן ירושלמי פרטי, עם חומת אבן מסביב, ובפנים עצים מצילים, מזרקה וספסלי ישיבה נוחים, חצר ירושלמית אותנטית, שמשתלבת היטב באווירה של העיר.    

הרכוש נרשם בטאבו ע"ש הרוכש, הואיל והקרקע שעליה ניצב בוטיק הנביאים – בניגוד לרוב הקרקעות בסביבה, השייכות לכנסיות למיניהן – היא קרקע פרטית שנגאלה כבר לפני שנים בידי יהודים, דבר זה מעניק בטחון רב לרוכשים המחפשים לקנות בית איכותי מבלי להיות מופתעים מהתחייבויות כספיות נוספות בעוד כמה שנים.

"מרטיט את הלב לראות  את עם ישראל במלוא הדרו מגיע לפרויקט המרהיב הזה ומתרגש מהמיקום, מהקרבה למרכז העיר, לשוק מחנה יהודה, למרכזי הבילוי והקניות ולבתי הכנסת ובעיקר לנוף עוצר הנשימה הנשקף מכל עבר", אומר מנחם שנדור, מנהל המכירות בבוטיק הנביאים. "חלק ניכר מהדירות נרכשו ע"י ישראליים, כאשר גם אמריקאים וצרפתים רכשו דירות. המבינים באיכות הדיור מתקשים לוותר על היהלום הזה".

מנחם שנדור מדגיש שעדיין נותרו מספר דירות למכירה בבוטיק הנביאים בגדלים שונים  במחירים שנעים בין 2.570 מיליון ₪ ל-6.070 מיליון ₪.

תגובות

להשאיר תגובה