ארגון קרן-שמש מקבוצת עוגן, המסייע לעסקים קטנים באמצעות ליווי ותמיכה של מנטורים מתנדבים, מגיע ליום היכרות חוויתי ליזמים מירושלים והסביבה ב-20 באוקטובר, במסגרת "קרן-שמש בדרכים- שיווק, פיננסים ומה שביניהם", מסע חוצה ישראל שיערוך הארגון במהלך אוקטובר בשיתוף פודקאסט השיווק המצליח "המנגל" ובנק הפועלים.

הארוע בירושלים יהיה השני במסע, וישתתפו בו: מוניקה לב כהן, מנכ"לית קרן- שמש מקבוצת עוגן, רוית רובין, מנהלת אזור ירושלים בארגון, מנטורים ויזמים ירושלמיים פעילים בארגון, שישתפו בחווית המנטורינג ועוד.

בנוסף להיכרות עם הארגון, תתקיים סדנה חוויתית של יוסי פורקוש, מגיש פודקאסט "המנגל", שילמד "להפוך לקוחות למעריצים"- ויסביר את השיטה בה משתמשים מיטב המותגים כדי לבלוט מול מתחרים, כיצד ניתן להשתמש בכלים דיגיטליים כדי להחשף ולרכוש את אמון הלקוחות, ומהם הסודות שבהם משתמשים אנשי השיווק הבולטים.

לאחר הסדנה בת 3 השעות תתקיים הרצאה שתועבר על ידי יעקב טל, מנהל סניף שערי העיר של בנק הפועלים, על התנהלות אפקטיבית של עסקים קטנים מול הבנקים.

הארוע יתקיים ביום ד', 20 באוקטובר 2021, בין השעות 09.30-14.30 בסינמטק ירושלים
דרך חברון 11.ניתן להירשם לארוע דרך אתר "קרן-שמש מקבוצת עוגן" או בלינק:  https://ksh.org.il/yazam/jointhetrip/

מוניקה לב כהן, מנכ"לית קרן שמש מקבוצת עוגן: " העסקים הקטנים בכל הארץ מתמודדים עדיין עם השלכות של תקופה מאתגרת ומתמשכת, שמאופיינת באי ודאות ובתחרות גוברת. בשנתיים האחרונות הגברנו את היכולת שלנו לתת מענה לעסקים קטנים מכל הסוגים, הן בסיוע ארוך טווח והן ביעוץ ממוקד יותר, באמצעות מנטורים מנוסים המתנדבים מכל הלב למען הקהילה. אנו שואפים להוות עוגן עבור כל בעל עסק קטן הנתקל באתגר, על מנת לשמור על המגזר העסקי המניע את המשק".

רוית רובין, מנהלת אזור ירושלים בקרן-שמש מקבוצת עוגן: "אנחנו מזמינים כל יזם ובעל עסק שרוצה לקבל תמיכה, יעוץ או הכוונה, להגיע ולהכיר את קהילת היזמים הירושלמית שלנו, שמטרתה לקדם ולחזק את העסקים בירושלים והסביבה. הארוע נועד להרחיב את מעגל הנהנים מהיכולות של קרן-שמש לסייע ולחזק את המגזר העסקי.

תגובות

להשאיר תגובה