מככבים על המדף

רשת מחסני השוק, מרחיבה את סל מוצרי הבשר הטרי הייחודיים לה,  בקצביות הפרימיום בכל סניפיה וברשת מדווחים על ביקוש רב לבשרים למעשנת כגון שפיץ צ'אך וביסקט, אשר מככבים בחודשים האחרונים, קיים מגוון עצום של מוצרים ייחודיים לרשת, כדוגמת מעורב ישראלי, מעורב ישראלי לקציצות, קוקטייל עוף,   בשר טחון דל שומן ועוד עשרות מוצרים בהתאמה אישית ומדויקת לצרכי הלקוח

רשת מחסני השוק, מרחיבה את סל מוצרי הבשר הטרי הייחודיים לה בקצביות פרימיום הבוטיק שהיא מפעילה בסניפיה. ברשת מדווחים על ביקוש רב של בשרים למעשנת בחודשים האחרונים, כגון שפיץ צ'אך וביסקט, אשר הפכו לכוכבים הבולטים בתקופת הקורונה.

קצביות הרשת, מציעות מגוון מוצרים ייחודיים רק לה כדוגמת מעורב ישראלי ומעורב ישראלי לקציצות, קוקטייל עוף, בשר דל שומן המותאם לאנשים המקפידים על תזונה הדוקה יותר ועוד עשרות מוצרים בהתאמה אישית.
יצירתיות היא שם המשחק והמוטו בקצביות הפרימיום של מחסני השוק, הוא לחדש עם מוצרים ושילובים ייחודיים המאפשרים ללקוח להתפנות ישירות להליך הבישול ללא צורך בהתעסקות מקדימה. תמיד יהיו ללקוח מספר וריאציות לבחירה בכל קטגוריה- שניצל אייקוני הייחודי לרשת פרוס דק דק ולצידו שניצל עבה במיוחד לחובבי הז'אנר כך שלכל טעם יהיה מענה איכותי.
עיקר הבשר המשווק ברשת, מיובא ממדינות המתמחות בגידולי בשר פרמיום כדוגמת ארגנטינה, אורוגוואי ופרגוואי  כך שהבשר הטרי והמובחר מופץ לסניפי הרשת באופן שוטף לאורך כל ימות השבוע.

מהנהלת הרשת מדווחים "אנו עדים לשינויים בהרגלי צריכת הבשר בקצביות בתקופה האחרונה. אם בעבר לקוחות היו ממוקדים מאוד בבחירות שלהם ונהגו להגיע עם רשימות קבועות ומסודרות לקצביה, כיום הם פתוחים יותר, מתייעצים יותר ומוכנים להתנסות בסוגי בשר ובשיטות בישול שונות. הם ללא ספק משקיעים הרבה יותר זמן ומחשבה קולינרית בין אם מדובר בבישולים ארוכים, או הכנה זריזה של בשר על האש, סוויד ועוד. בנוסף, ניכר כי הקורונה עודדה רבים לרכוש מעשנות לביתם, כך שחל זינוק של עשרות אחוזים ברכישת גושי בשר בקר מובחרים היוצרים חגיגה לחיך".

בין הנתחים בולטים: דנוור סטייק-החלק הפנימי של הצלעות, אונטריב טרי- החלק הפנימי והרך ביותר של הצלעות מושלם לגולאש, אסאדו עם או בלי עצם, סטייקים פרימיום ברמת שומן גבוהה, סטייקים פחות שומניים, סטייק דקדק, סינטה דק דק. רוסטביף לתנור- סטייק שהוא פחות שומני. כבש קדמי, ספריבס וכמובן, צלי כתף הפופולארי כל השנה.
בקטגוריית העוף ניתן למצוא קוקטייל עוף המוכן לתיבול ולאפייה, מעורב ישראלי הכולל שילוב של פרגית, חזה עוף ושווארמה, מעורב ישראלי לקציצות, כנפים- כנפית ושוקית ועוד. קצביות הפרימיום של רשת מחסני השוק, כשרות, כשאחדות מהן בעלות כשרות בד"צ ומהדרין.
https://www.mck.co.il/

תגובות

להשאיר תגובה