לרגל הקיץ התחדשה מסעדת HARVEY'S, של שף חיים (הרווי) סנדלר, בתפריט חדש. המסעדה שנפתחה לפני כשנה מציעה מגוון עשיר של בשרים מעושנים בעץ בעישון איטי, בסגנון ברביקיו אמריקאי. אה, וצריך לשמור מקום. גם בבטן. 

מעשנת העץ הראשונה והיחידה באזור ירושלים ובין הבודדות בארץ, מציעה מגוון מנות פתיחה מיוחדות ביניהן אנטי פסטי, טקסס ברביקיו צ'יקן, טאקוס תירס, מגוון סלטים, כנפיים עוף ועוד מטעמים לרגל קיץ 2019. החידוש האחרון במנות העיקריות בתפריט: סלמון עץ ארז לצד פלטות בשרים מעושנים בין 12 ל-18 שעות בהרכבה אישית, מבחר סנדויצ'ים עם בשרים שונים, שורט ריבס, ספר ריבס כבש, שאטו בריאן, מדליוני פילה בקר, אנטריקוט ועוד.בנוסף, הוחלף הגריל גז לגריל פחמים המשפר מאד את טעמי המנות ומעניק ניחוח של בשרים של פעם.

ממליצה בחום על טקסס ברביקיו נאצ'וס- מנת פתיחה קייצית ונעימה עם נאצ'וס הום-מייד מעולים. סלט ברביקיו עוף באננס שהיה מאד מרענן וסלט סטייק סמוקהאוס- שלדעתי ניתן לאכלו כמנה בפני עצמה (מנה גדולה ומשביעה וטעימה מאד). הבריסקט של הרווי'ז כל כך טובים שלא יכולתי להפסיק לאכול (ואם לא היה כולסטרול גבוה כנראה הייתי נשארת לישון שם) וגם הצלעות המפורקות שהוגשו לנו. גם מנת הסלמון הייתה נהדרת, לא ייחודית כל כך אבל טעימה מאד.

שף הרווי סנדלר: "האהבה האמיתית שלי הייתה מאז ומתמיד לבשר, ובמיוחד לסוגים שניתן ליישן ולעשן. ההצלחה האדירה של מסעדת HARVEY'S  היתה הרבה מעבר לציפיות. אנשים נהנים מאד מהבשרים שלנו, אני ממש מרגיש שהבאתי את חווית הברביקיו האמריקאית לאזור ירושלים. לאחר כשנה של פעילות, הגיע הזמן לצאת עם תפריט חדש ומרענן ואני גאה על כך שאני מביא לראשונה את הבשורה החדשה לסועדים – סלמון על מעשנת עץ  וזהו עוד אחד מהחלומות שלי שהצלחתי להגשים".

תגובות

להשאיר תגובה