הגעתם לירושלים, רציתם לצאת ולספוג את האווירה הירושלמית המיוחדת? הנה 5 הפאבים הכי מדליקים בעיר שמעבר למקומיים תמצאו שם גם תיירים. צאו לדרך.

אבן גוק

מדובר בבר הופעות של מרכז העיר, הוא כולל ערבי סטנדאפ ובכל שבוע תוכלו למצוא בו הופעה חיה, המקום נחשב לפורץ דרך בתרבות הירושלמית ומדי ערב תוכלו למצוא בו מקומיים, תיירים וגם אורחים מזדמנים שהגיעו לעיר.

 

הגסטיס

המקום הוא למעשה הדאנס בר הגדול ביותר של אזור תלפיות ואולי בכלל של כל העיר, תלוי כמובן את מי שואלים, בכל מקרה, האוכלוסייה מורכבת בעיקר מבליינים שאוהבים לרקוד, לשתות וגם להנות, ולתייירים תמיד יש שם פינה חמה בלב.

השכנה

אמרתם ירושלים, אמרתם שוק, וכן, גם בשוק מחנה יהודה יש פאב, מדובר ב"כנה" שהוא הבר  פאב של השוק, ושם תוכלו למצוא דווקא את כל מי שלומד בבצלאל ובעברית , אבל לא רק.  הבעלים הם חלק מהמלצרים והאווירה שכונתית ומזמינה. לשמור לכם מקום?

הצעצוע

מדובר בבר של הסטודנטים שפועל מאז 2007, הוא גדול דיו ובנוי על שני מפלסים ונחשב גם לאטרקציה תיירותית מיוחדת, שכן, רוב התיירים בעיר נוהרים אליו.

מירור בר

מדובר במקום יוקרתי למדי, שכן הוא שוכן במלון ממילא היוקרתי, הוא מיועד בעיקר לתיירים שממונם בכיסם, אבל תוכלו למצוא פה הבלחה של ירושלמים מקומיים מהאליטה שנהנים להיות במקם שקט וסולידי יותר.  

תגובות

להשאיר תגובה